DomůKSWPolská KSW chystá lahůdku v podobě souboje šampionů Khalidov vs. Soldić

Polská KSW chystá lahůdku v podobě souboje šampionů Khalidov vs. Soldić

Je to oficiální! Polská organizace KSW potvrdila, že připravuje parádní souboj mezi Mamedem Khalidovem a Roberto Soldićem. Zápas se uskuteční, ale termín zatím nebyl oznámen.

Zdroj: KSW MMA

Organizátoři oficiálně potvrdili své plány na uspořádání velkolepého souboje mezi šampionem KSW střední váhy Mamedem Khalidovem (35-7-2) a držitelem pásu ve velterové váze Roberto Soldićem (19-3).

Oba bojovníci se spolu poprvé setkají na staredownu, který se uskuteční 23. října na turnaji KSW 64 v polské Lodži. Tam pořadatelé zveřejní termín tohoto zápasu. Souboj se s největší pravděpodobností uskuteční příští rok.

“Chceme, aby naše turnaje byly propojené. Chceme, aby to byl jeden celek,” řekl Martin Lewandowski (jeden z majitelů KSW – pozn. red.) v rozhovoru pro polská média. “Proto pozveme Khalidova a Soldiće do Atlas Areny v Lodži, na turnaj KSW 64, abychom před fanoušky oznámili datum zápasu. Dolaďujeme také poslední detaily, včetně místa konání galavečera. Vše chceme oznámit ve zvláštní a slavnostní atmosféře.”

Spekulace o zápase obou šampionů nabraly na síle po turnaji KSW 63, kde Roberto Soldić, po vítězství nad Patrikem Kinclem, vyzval Mameda Khalidova. Šampion střední váhy nejenže výzvu okamžitě přijal, ale také veřejně apeloval na šéfy KSW, aby zápas uspořádali.

Samotný zápas proběhne ve střední váze a v sázce je tedy mistrovský titul Mameda Khalidova.

Jednačtyřicetiletý Mamed Khalidov patří k legendám polské scény MMA. Ve své bohaté kariéře porazil mimo jiné Jorgeho Santiaga, Melvina Manhoefa, Michala Materlu, Borise Mankowského a Jesse Taylora. Naposledy byl v akci loni v říjnu, kdy v odvetě spektakulárním kopem knokautoval Scotta Askhama. Vrátil se tak na trůn střední váhy a přerušil černou sérii tří porážek.

Roberto Soldič, který je o 15 let mladší než Khalidov, vlétl do KSW v roce 2017, kdy připravil o titul ve velterové váze Borise Mankowského. Později o něj sice přišel v souboji s Dricusem Du Plessisem, ale v odvetném zápase získal trůn zpět. V současné době se může pochlubit sérií šesti vítězství, z toho pěti knokautem.

Zdroj: KSW MMA | Polsat Sport | Twitter KSW MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ