DomůUFCPoprvé v historii UFC se bojovník těžké váhy nevešel do váhového limitu

Poprvé v historii UFC se bojovník těžké váhy nevešel do váhového limitu

Justin Tafa se stal prvním bojovníkem v historii organizace Ultimate Fighting Championship (UFC), který se nevešel do váhového limitu těžké váhy.

Zdroj: UFC

Justin Tafa se na turnaji UFC Vegas 45 utkal s Harrym Hunsuckerem. Před zápasem vážil 267 liber, což je o 1 libru více, než je limit pro těžkou váhu. Zajímavé je, že bojovník nemá na váhovou kategorii do 120 kg příliš dobré fyzické předpoklady – měří pouze 183 cm.

Osmadvacetiletý Tafa (4-3 MMA) pak Hunsuckera porazil KO v 1. kole. Před tímto zápasem prohrál dva souboje v řadě. Všech pěti výher, které má v MMA na svém kontě, docílil KO nebo TKO.

Zdroj: Twitter Mike Bohn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ