DomůCZ/SK MMAPosune potenciální výhra nad Buchingerem Barboríka do UFC nebo BELLATORU?

Posune potenciální výhra nad Buchingerem Barboríka do UFC nebo BELLATORU?

V sobotním zápase proti Ivanu Buchingerovi může jít Vojtovi Barboríkovi nejen o titul šampiona organizace OKTAGON MMA v pérové váze, ale možná také o angažmá v některé z věhlasných světových organizací.

Zdroj: OKTAGON MMA

Vojto Barborík se v sobotu utká s Ivanem Buchingerem. Na turnaji OKTAGON 27 nás čeká zápas, který bude sledovat nejen celá Česká republika a Slovensko, ale který bude mít ohlas i v zahraničí.

Potvrzuje to i fakt, že Barboríka zařadil renomovaný zahraniční portál o bojových uměních MMA Junkie mezi pět nejlepších bojovníků, kteří by se díky zářijovým výhrám mohli dostat do hledáčku UFC, BELLATORU nebo některé jiné věhlasné organizace.

“Vojto zápasí celý život. Od dětství zápasil ve volném stylu a řecko-římském zápase,” píše Nolan King z MMA Junkie.

“Barborík se v mládí věnoval řadě sportů, ale nic mu nesedělo tak jako bojové sporty. V 18 letech se začal věnovat MMA a jiu-jitsu. Po 14 zápasech je Barborík jedním z největších prospektů pérové váhy. Debutoval v polské organizaci KSW, kde zvítězil na RNC.”

Osmadvacetiletý slovenský bojovník má impozantní bilanci 13-1. Jedinou prohru utrpěl s Tomášem Deákem. Od té doby však Vojto Barborík vyhrál 10 zápasů v řadě. Je mistrem submisí, když si takto na své konto připsal 10 z celkových 13 výher. Co se týká jeho “zemařských” dovedností, patří mezi evropskou špičku v pérové váze.

Zdroj: MMA Fanatik | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ