DomůCZ/SK MMAPotvrzeno! Karlos Vémola se utká s Vaškem Mikuláškem v září na turnaji...

Potvrzeno! Karlos Vémola se utká s Vaškem Mikuláškem v září na turnaji OKTAGON 17

Ještě před několika měsíci by si většina z nás nedokázala takový zápas představit a teď se stane realitou. Souboj Karlos “Terminátor” Vémola vs. Václav “Baba Jaga” Mikulášek se odehraje 26. září v Praze, na turnaji OKTAGON 17.

Foto: OKTAGON MMA

Oba borci si už poměrně dlouho vyměňují vzkazy na sociálních sítích a dá se očekávat, že tento trend jen tak neustane. Ba právě naopak. Ani jeden z bojovníků nejde pro ostřejší slůvko daleko a v následujících měsících tak budeme zcela jistě svědky trash talku, který se v našich končinách jen tak nevidí.

Jeden druhým opovrhují a o nějakém vzájemném respektu nemůže být ani řeč. Otázka zní, komu takový zápas prospěje? Určitě fanouškům. Těm se tyhle slovní souboje a hype, který přinášejí líbí. Oba zápasníci mají početnou skupinu přívrženců a možná stejně tak velká skupina lidí je naopak nesnáší. Karlos do zápasu možná jde s vírou, že si napraví chuť po porážce od Attily Végha a “Baba Jaga” dostane soupeře o jakém jiní jen sní.

Kdo může více ztratit? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Je to “Terminátor”. Věří si na maximum, tak jako vždy, ale je to on, kdo půjde s kůží na trh. V zápase bude favoritem, ale pokud prohraje, dovedu si představit, že to bude na “ručník v oktagonu” jeho kariéře. To “Baba Jaga” může jen získat a on sám to ví moc dobře.

Každopádně se máme na co těšit. Bude opravdu veselo.

Zdroj: vlastní text

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ