DomůCZ/SK MMAPotvrzeno: Michal Materla vs. Patrik Kincl na turnaji KSW 53 v Lodži

Potvrzeno: Michal Materla vs. Patrik Kincl na turnaji KSW 53 v Lodži

Jedna z největších hvězd polské organizace KSW, Michal Materla (27-7) se vrací do klece.

Materla se představí 21. března na turnaji KSW 53 v Lodži. Jeho soupeřem bude náš Patrik Kincl (22-9).

Polský bojovník se do klece vrací poprvé od mistrovského zápasu se Scottem Askhamem na turnaji KSW 49. Tam po třech kolech heroického boje s Askhamem prohrál. Předtím Materla porazil například Damiana Janikowského nebo Martina Zawadu. Na turnaji KSW 53 bude chtít v zápase s Patrikem Kinclem ukázat, že stále patří do špičky své váhy.

Pro Patrika Kincla se bude jednat o premiéru v organizaci KSW. Tu si původně měl odbýt v utkání s Roberto Soldicem na turnaji KSW 50 v Londýně, ale zápas musel zrušit kvůli zranění ruky. Patrik vyhrál 9 ze svých posledních 11 zápasů. Od května 2015 prohrál pouze jediné utkání, a to na turnaji XFN 11. s Karlosem Vémolou, po velké bitvě.

Zdroj:  kswmma.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ