Přidej se k nám

Proč se k nám přidat?

Online magazín o bojových sportech MMAmag.cz se od roku 2019 snaží přinášet čtenářům novinky z domácí i zahraniční scény MMA. Chceme se stát největším informačním médiem z oblasti MMA v tuzemsku. Budeme moc rádi, když se na tom budete spolu s námi podílet i VY!

Jaké pozice aktuálně nabízíme a co to obnáší?

Redaktor/ka webu MMAmag.cz – psaní článků, novinek, přepis rozhovorů se zápasníky z CZ a SK scény. Překládání článků ze zahraničních webů (především EN a PL jazyk). Web jede na redakční systému WordPress – pokud máš zkušenosti – super, pokud ne, zaučíme. Není to nic složitého. Vaše články ze začátku projdou kontrolou a případnou korekcí u šéfredaktora.

Podmínky:

  • aktivita (min. 2 články denně)
  • znalost CZ gramatiky
  • znalost EN nebo PL jazyka
  • Věk 15+
  • základní orientace na světové a domácí MMA scéně
  • drive – chceme informovat čtenáře o novinkách na MMA scéně jako první

Nabízíte něco jiného?

Pokud jste kreativní a máte nápad na jinou formu spolupráce, neváhejte nám napsat! Pokud bude Vámi nabízená spolupráce smysluplná a oboustranně přínosná, není problém ji zrealizovat.


Co za to?

Jsme fanoušky MMA a hledáme pro spolupráci další MMA fans. Pokud hledáte za svou fanouškovskou činnost plat, nejste bohužel na správné adrese. Všichni v naší komunitě se věnují své činnosti ve svém volném čase. Příjmy z reklamy na webu do něj vkládáme zpět. Stále je co zlepšovat, především, co se týká provozu webu.

Našim redaktorům však můžeme nabídnout volné vstupy (novinářské akreditace) na různé turnaje a akce domácích organizací. Můžeme jim dát zdarma PPV na galavečery OKTAGONU, IAF nebo RFA. Co jim však nabízíme především, to je možnost se zviditelnit a realizovat se.

Ten, kdo bude spolupráci brát vážně a bude šikovný, ten si jistě dříve či později udělá jméno v MMA komunitě, získá vlastní čtenáře a fanoušky.

Hledáme zkrátka stejné MMA maniaky, jako jsme my sami. Chceme se stát největším informačním médiem z oblasti MMA v tuzemsku. Pokud jste se tedy rozhodli, že do toho půjdete s námi, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře dole na této stránce. Už se na Vás moc těšíme!


Kontakt:

info@mmamag.cz