DomůUFCPrvní zápasník UFC s pozitivním testem na koronavirus

První zápasník UFC s pozitivním testem na koronavirus

Asi nebylo reálné myslet si, že se koronavirus vyhne bojovníkům MMA. Dnes jeden z nich oznámil, že měl pozitivní výsledek testu.

Embed from Getty Images

Nejednalo se o žádného českého zápasníka, kterým se koronavirus zatím vyhýbá. Borcem, který byl infikovaný koronavirem je bojovník UFC, Lyman Good (21-5). Ten tuto informaci potvrdil během rozhovoru s novinářem Arielem Helwanim.

Good se měl účastnit turnaje UFC 249, který se měl konat 18. dubna a na kterém se měl utkat s Belalem Muhammadem. Ještě než byl turnaj zrušen, Good ohlásil zranění. Ve skutečnosti se však jednalo o koronavirus.

“Cyborg” minulý týden absolvoval další test, který byl negativní. Dnes už se zápasník cítí dobře a je zdravý. Během rozhovoru s Helwanim Lyman řekl, že se nakazila i jeho přítelkyně a trenér.

“Měl jsem opravdu velkou starost o své kolegy z klubu, mé trenéry a každého s kým jsem byl v kontaktu.”

Lyman také dodal, že vzhledem k tomu, jakou zátěží si nyní prošly jeho plíce, je zesláblý a ztratil fyzičku. Bude tak potřebovat kompletní přípravný kemp, aby se mohl vrátit do oktagonu.

Zdroj: ESPN | Youtube Ariel Helwani

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ