DomůUFCRakic si opět stěžuje a o Jiřím Procházkovi říká: Bude zapomenut, jako...

Rakic si opět stěžuje a o Jiřím Procházkovi říká: Bude zapomenut, jako mnoho dalších před ním

Není týden, aby si zahořklý Aleksandar Rakic nevzal Jiřího Procházku do úst. Naposledy se tak stalo v rozhovoru s Arielem Helwanim a Rakic si do Procházky rýpl, že jej UFC protěžuje.

Zdroj: UFC

Připomeňme, že před časem, když byl Rakic v žebříčku nad Jiřím Procházkou, odmítl s českým samurajem bojovat. Řekl, že se nedívá zpátky, ale dívá se jen na titul. Nyní, když se situace obrátila chce po Jirkovi to, co mu sám v minulosti nedopřál.

V posledním týdnu se hodně hovořilo o tom, že se Rakic letos podruhé utká s Anthony Smithem. Všichni doufali, že tím pádem by už mohl Jiřímu Procházkovi dát pokoj. Ale chyba lávky! Je vidět, že Procházka leží Rakicovi stále v krku. V rozhovoru se známým novinářem Arielem Helwanim si totiž nedokázal pomoci a opět se do Jirky opřel:

“Jiří má v UFC 2 zápasy a hned by měl jít o titul? Má hype a tlačenku od UFC. Podobně to bylo u Chandlera. Ten měl jeden zápas a hned šel o titul. Vždyť Jiří ani neumí pořádně anglicky. Nevím, proč to tak je, ale jeho čas přijde. Bude zapomenut, jako mnoho dalších před ním. Jako Johnny Walker, Volkan Oezdemir a další. Všichni měli tlačenku od UFC, pak prohráli a byl s nimi konec. S Jiřím to bude stejné.”

Zdroj: Podcast “The MMA Hour” | Instagram Aleksandar Rakic

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ