DomůUFCRakic si opět stěžuje a o Jiřím Procházkovi říká: Bude zapomenut, jako...

Rakic si opět stěžuje a o Jiřím Procházkovi říká: Bude zapomenut, jako mnoho dalších před ním

Není týden, aby si zahořklý Aleksandar Rakic nevzal Jiřího Procházku do úst. Naposledy se tak stalo v rozhovoru s Arielem Helwanim a Rakic si do Procházky rýpl, že jej UFC protěžuje.

Zdroj: UFC

Připomeňme, že před časem, když byl Rakic v žebříčku nad Jiřím Procházkou, odmítl s českým samurajem bojovat. Řekl, že se nedívá zpátky, ale dívá se jen na titul. Nyní, když se situace obrátila chce po Jirkovi to, co mu sám v minulosti nedopřál.

V posledním týdnu se hodně hovořilo o tom, že se Rakic letos podruhé utká s Anthony Smithem. Všichni doufali, že tím pádem by už mohl Jiřímu Procházkovi dát pokoj. Ale chyba lávky! Je vidět, že Procházka leží Rakicovi stále v krku. V rozhovoru se známým novinářem Arielem Helwanim si totiž nedokázal pomoci a opět se do Jirky opřel:

“Jiří má v UFC 2 zápasy a hned by měl jít o titul? Má hype a tlačenku od UFC. Podobně to bylo u Chandlera. Ten měl jeden zápas a hned šel o titul. Vždyť Jiří ani neumí pořádně anglicky. Nevím, proč to tak je, ale jeho čas přijde. Bude zapomenut, jako mnoho dalších před ním. Jako Johnny Walker, Volkan Oezdemir a další. Všichni měli tlačenku od UFC, pak prohráli a byl s nimi konec. S Jiřím to bude stejné.”

Zdroj: Podcast “The MMA Hour” | Instagram Aleksandar Rakic

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ