DomůUFCRespektovaný trenér Firas Zahabi: Nate Diaz je nejděsivější pouliční rváč v MMA....

Respektovaný trenér Firas Zahabi: Nate Diaz je nejděsivější pouliční rváč v MMA. Kdyby nebyl časový limit, porazil by 99 % bojovníků

Jeden z nejlepších trenérů bojových umění Firas Zahabi je přesvědčen, že Nate Diaz (20-13) by porazil 99 % zápasníků, kdyby s ním bojovali bez časového limitu.

Zdroj: UFC

Ve svém podcastu se slavný trenér věnoval Diazovým bojovým dovednostem a ocenil především jeho houževnatost a odolnost v zápasech.

“Kdybyste Diaze postavili do zápasu bez časového limitu, myslím, že by v takovém případě porazil 99 % bojovníků. Nemůžete ho ukončit submisí, nemůžete ho knokautovat – tenhle chlap neustále vyvíjí tlak a tlačí na své soupeře. Je to nejděsivější pouliční rváč v MMA. Kdybyste se s ním utkali na ulici, byl by to pro vás boj o holý život.”

Kanaďan se také vrátil k Diazovu nedávnému zápasu s Leonem Edwardsem (19-3, 1NC). Během této konfrontace se Diazovi podařilo v pátém kole tvrdě zasáhnout svého soupeře, který po úderu doslova tančil na nohou. Diazova nečinnost (za kterou byl po zápase kritizován) však umožnila Leonovi tuto situaci přestát a Edwards nakonec zvítězil jednomyslným rozhodnutím rozhodčích.

“Kdyby nebyl v souboji s Leonem Edwardsem časový limit, porazil by ho, a to říkám s velkým respektem k Leonovi.”


Sleduj turnaj UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 ŽIVĚ a ZDARMA

Největší světová organizace MMA přichází s nejočekávanějším turnajem letošního léta, který se uskuteční před vyprodanou halou v Las Vegas SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci z 10. na 11.7.


Nate Diaz je jedním z nejznámějších bojovníků MMA na světě. Přestože má od roku 2012 nevýraznou bilanci 6 porážek a 5 výher, fanoušci ho v kleci UFC rádi vidí kvůli jeho stylu boje a celkové show, kterou dělá ještě před zápasem samotným. Nejvíce ho proslavily dva zápasy s Conorem McGregorem. Zejména pak ten první, v němž Ira udolal ve druhém kole.

Zdroj: MMA Fighting

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ