DomůUFCRespektovaný trenér Firas Zahabi: Nate Diaz je nejděsivější pouliční rváč v MMA....

Respektovaný trenér Firas Zahabi: Nate Diaz je nejděsivější pouliční rváč v MMA. Kdyby nebyl časový limit, porazil by 99 % bojovníků

Jeden z nejlepších trenérů bojových umění Firas Zahabi je přesvědčen, že Nate Diaz (20-13) by porazil 99 % zápasníků, kdyby s ním bojovali bez časového limitu.

Zdroj: UFC

Ve svém podcastu se slavný trenér věnoval Diazovým bojovým dovednostem a ocenil především jeho houževnatost a odolnost v zápasech.

“Kdybyste Diaze postavili do zápasu bez časového limitu, myslím, že by v takovém případě porazil 99 % bojovníků. Nemůžete ho ukončit submisí, nemůžete ho knokautovat – tenhle chlap neustále vyvíjí tlak a tlačí na své soupeře. Je to nejděsivější pouliční rváč v MMA. Kdybyste se s ním utkali na ulici, byl by to pro vás boj o holý život.”

Kanaďan se také vrátil k Diazovu nedávnému zápasu s Leonem Edwardsem (19-3, 1NC). Během této konfrontace se Diazovi podařilo v pátém kole tvrdě zasáhnout svého soupeře, který po úderu doslova tančil na nohou. Diazova nečinnost (za kterou byl po zápase kritizován) však umožnila Leonovi tuto situaci přestát a Edwards nakonec zvítězil jednomyslným rozhodnutím rozhodčích.

“Kdyby nebyl v souboji s Leonem Edwardsem časový limit, porazil by ho, a to říkám s velkým respektem k Leonovi.”


Sleduj turnaj UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 ŽIVĚ a ZDARMA

Největší světová organizace MMA přichází s nejočekávanějším turnajem letošního léta, který se uskuteční před vyprodanou halou v Las Vegas SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci z 10. na 11.7.


Nate Diaz je jedním z nejznámějších bojovníků MMA na světě. Přestože má od roku 2012 nevýraznou bilanci 6 porážek a 5 výher, fanoušci ho v kleci UFC rádi vidí kvůli jeho stylu boje a celkové show, kterou dělá ještě před zápasem samotným. Nejvíce ho proslavily dva zápasy s Conorem McGregorem. Zejména pak ten první, v němž Ira udolal ve druhém kole.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ