DomůCZ/SK MMARóbert Pukač má skvělou náhradu za Valenciu! Turnaj OKTAGON Prime 5 posílí...

Róbert Pukač má skvělou náhradu za Valenciu! Turnaj OKTAGON Prime 5 posílí atraktivní bojovník

Slovenský bijec Róbert Pukač se naposledy představil na turnaji OKTAGON 30, kde ve velmi vyrovnaném zápase padl s Matúšem Juráčkem na body. Výsledek byl velmi sporný a tak se čekalo, že Pukač dostane brzy šanci na nápravu s dalším silným borcem.

Jako slovenský zápasník se určitě chtěl představit na domácí půdě ve slovenském Šamoríně, kde byl také oznámen jeho zápas s Valenciou. Bohužel se španělský protivník zranil a organizace hledala náhradu. A našla ji!

Další těžkou výzvu totiž přijal německý zápasník Christian Jungwirth. Ten má v OKTAGONU sice negativní bilanci, ale téměř vždy dokázal udělat atraktivní duel, který oslnil diváky. Proto i jeho zápas s Róbertem Pukačem bude zcela jistě okořeněním, už tak zajímavé karty, turnaje OKTAGON Prime 5, který je plánovaný na 26.3.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ