DomůPFLRory MacDonald odchází z Bellatoru a podepisuje smlouvu s organizací PFL

Rory MacDonald odchází z Bellatoru a podepisuje smlouvu s organizací PFL

Kanadský zápasník Rory MacDonald (21-6-1) již nebude nadále nastupovat v Bellatoru. Podepsal totiž exkluzivní kontrakt s organizací Professional Fighters League (PFL).

Embed from Getty Images

Smlouva byla podepsána na několik zápasů. Podle mnohých se jedná o nejlepší angažmá, které organizace ve své historii učinila.

Bývalý šampion Bellatoru a uchazeč o mistrovský pás v UFC se rozhodl podepsat smlouvu, která mu zaručuje účast v turnaji o pás šampiona organizace PFL ve weltrové váze. Vítěz tohoto turnaje získá milion dolarů.

“Jsem velmi nadšený z podpisu smlouvy s organizací PFL, která každoročně pořádá turnaj šampionů o mistrovské pásy a milion dolarů. Nejsou zde žádné hry ani politika, vyhrává prostě a jednoduše nejlepší zápasník.

Kanaďan v posledních čtyřech zápasech v Bellatoru dvakrát prohrál, s Douglasem Limou a Gegardem Mousasim, jednou remizoval a pouze jedenkrát zvítězil. To nic nemění n tom, že v minulosti dokázal zvítězit nad takovými zápasníky, jako jsou Paul Daley, Tyron Woodley, Demian Maia nebo Nate Diaz.

Zatím není znám datum debutu MacDonalda v PFL, ani jméno jeho soupeře.

Zdroj: Twitter Rory MacDonald | pflmma.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ