Šampion GLORY a dvojnásobný přemožitel Israela Adesanyi je v UFC! Debut jej čeká na turnaji UFC 268

Alex Pereira, dvojnásobný šampion organizace GLORY, který v kickboxerském ringu dvakrát přemohl současného šampiona střední váhy UFC Israela Adesanyu, se poprvé představí v oktagonu největší organizace MMA na světě během listopadového galavečera UFC 268, který se uskuteční v New Yorku.

Zdroj: GLORY Kickboxing

Pereira by se měl na turnaji UFC 268 utkat s Andreasem Michailidisem. Ještě předtím se však „Poatan“ Pereira objeví tento víkend na turnaji GLORY, kde se utká s Artemem Vakhitovem.

Alex Pereira (3-1 MMA, 33-6 KICKBOXING) je jediným zápasníkem v historii bojových sportů, který dokázal knokautovat Israela Adesanyu, současného šampiona UFC ve střední váze. Ze svých 33 vítězství v ringu jich 21 vybojoval KO/TKO. Na svém kontě má zatím čtyři zápasy v MMA s bilancí 3-1, přičemž všechny výhry si připsal knokautem.

Michailidis (13-4) bojoval v oktagonu UFC dvakrát. Naposledy porazil KB Bhullara rozhodnutím rozhodčích. Při svém debutu v UFC prohrál s Modestasem Bukauskasem. Třiatřicetiletý Řek v minulosti bojoval v organizacích BELLATOR MMATitan FC.

Galavečer UFC 268 se uskuteční 6. listopadu v New Yorku.

Zdroj: MMA Fighting | UFC

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ