DomůCZ/SK MMAŠampion OKTAGONU zadržen policií! Titulový souboj v ohrožení

Šampion OKTAGONU zadržen policií! Titulový souboj v ohrožení

Souboj šampionů organizace OKTAGON MMA Mate Sanikidze vs. Losene Keita je ve vážném ohrožení. Jednoho z nich totiž zadržela policie!

Fanoušky dlouho očekávaný souboj Mate Sanikidze vs. Losene Keita, ve kterém půjde o titul šampiona pérové váhy organizace OKTAGON MMA, se má uskutečnit na konci dubna. Podle posledních zpráv je však uskutečnění tohoto zápasu v poměrně velkém ohrožení.

Mate Sanikidze byl totiž v Gruzii zadržen, když se účastnil protiruského protestního shromáždění.

“Gruzínský zápasník MMA Mate Sanikidze byl zadržen policií na Rustaveliho třídě během protestu proti ruskému zákonu. Podle jeho manželky byl Sanikidze převezen do Bakuriani,” informuje televizní kanál Mtavari Arkhi na Facebooku.

“Raději budu bojovat v Evropě zadarmo než v Rusku za miliardu! Budoucnost Gruzie je v Evropě” – takto Mate Sanikidze vyjádřil svou solidaritu se včerejším protestem,” dodává televizní kanál ve svém příspěvku.

Zadržení Mate Sanikidzeho v Gruzii potvrdil na sociální síti také jeho přítel, novinář Giorgi Kokiashvili.

“Můj přítel Mate Sanikidze byl včera bohužel zadržen během protestů proti ruskému zákonu, který by prohloubil vliv Ruska v Gruzii. Mate je hrdina našeho národa. Jsem na něj velmi hrdý a rozhodně za ním stojím,” uvedl Kokiashvili.

Zdroj: Facebook | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ