DomůUFCSean Strickland bez servítek o Jonu Jonesovi: Garantuji vám, že jeho žena...

Sean Strickland bez servítek o Jonu Jonesovi: Garantuji vám, že jeho žena mu kladla větší odpor než Ciryl Gane

Nebylo to poprvé, kdy si Sean Strickland vzal na mušku Jona Jonese. A ani tentokrát na něm nenechal nit suchou.

Politická korektnost není něco, s čím by si Sean Strickland lámal hlavu. A nejednou za to zaplatil velkou kritikou na svou osobu nebo banem na sociálních sítích.

Ve svém posledním rozhovoru s Helen Yee, na jejíž čínské kořeny mimochodem opakovaně narážel způsobem, který by mohl u citlivějších z nás vyvolat pobouření, nenechal Američan suchou nit na Jonu Jonesovi a také na Cirylovi Ganém. Reportérka se totiž Stricklanda zeptala, jak by zhodnotil jejich zápas na UFC 285. A Sean odpověděl tak, jak má ve zvyku, narážejíc při tom na prohřešky, kterých se Jones v minulosti dopustil.

“Garantuji vám, že žena Jona Jonese mu kladla větší odpor než Ciryl Gané,” prohlásil Sean. “Gane přišel kurev*ky vyděšený, nechtěl tam být.”

“O tom zasraným Jonu Jonesovi vám řeknu jednu věc. Možná je to nejlepší bojovník na světě, ale jako člověk stojí Jon Jones za hovno. Neprošel nejvíce dopingovými testy. Prolil krev své ženy. Vjel do těhotné ženy, zlomil jí ruku a odjel pryč.”

“Takže dobře, možná jsi nejlepší sportovec na světě, ale kolik testů jsi měl pozitivních? Tak by to nemělo být. Jon Jones by neměl mít dovoleno bojovat v UFC. Je to naprostá fraška, že mu dovolují, aby zde zápasil.”

Sean Strickland také nenechal nikoho na pochybách, komu bude fandit v souboji Jona Jonese se Stipem Miocicem, protože s největší pravděpodobností to bude právě Miocic, komu se Bones postaví při své první obhajobě titulu v těžké váze.

“Stipe, brácho, prosím, udělej to pro mě,” řekl Sean. “Jestli tu chceš trénovat, jsi vítán, budu ti dělat boxovací pytel. Můžeme se bít každý den. Cokoliv budeš potřebovat, jsem tady. Přijď na trénink. Přijď na trénink do Xtreme Couture. Všechno zařídím. Celý den budeme trénovat wrestling. Celý den.”

Co se týče budoucnosti Seana Stricklanda, ten se netají tím, že by byl nejraději, kdyby si to rozdal s Paulem Costou. Domnívá se však, že Brazilec se souboji s ním vyhýbá. A tak má v záloze, jako svého příštího potenciálního soupeře, ještě Dricuse Du Plessise.

Zdroj: YouTube Helen Yee Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ