DomůOstatníSpletl si sporty? Fotbalista předvedl úder loktem, za který by se nemusel...

Spletl si sporty? Fotbalista předvedl úder loktem, za který by se nemusel stydět žádný bojovník MMA

Thajský fotbalista byl propuštěn ze svého klubu poté, co v závěrečných okamžicích zápasu třetí thajské divize napadl soupeře a úderem loktem jej knokautoval.

Aitsaret Noichaiboon, hráč klubu Bangkok FC, běžel za míčem, který mířil do autu, když ho drze podrazil hráč soupeře Supasan Ruangsuphanimit. V páté minutě nastaveného času Noichaiboon ztratil nervy, pronásledoval svého soupeře a poté jej brutálním úderem loktem knokautoval. Vše zachytila kamera.

Rozhodčí Noichaiboona okamžitě vyloučil. Ruangsuphanimit se po útoku podrobil lékařskému vyšetření v nemocnici. Jeho tým informoval, že hráč byl vážně zraněn v obličeji. Tržnou ránu muselo napravit 24 stehů.

V prohlášení vydaném klubem Bangkok FC se uvádí, že klub Noichaiboona propustil:

“Bangkok FC zaujal stanovisko, ze kterého plyne, že se absolutně neztotožňuje s takovým chováním svého hráče.”

“Klub s hráčem zrušil smlouvu.”

“Klub by chtěl vyjádřit politování nad tímto incidentem a udělá vše pro to, aby se to již neopakovalo.”

Zdroj: LowKick MMA | Twitter James Dart

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ