DomůUFCSudí Herb Dean vysvětluje, proč nezastavil zápas Volkanovski vs. Ortega

Sudí Herb Dean vysvětluje, proč nezastavil zápas Volkanovski vs. Ortega

Rozhodčí Herb Dean vysvětlil, proč nepřerušil nedávný zápas o titul v pérové váze mezi Alexanderem Volkanovskim a Brianem Ortegou, který se uskutečnil na turnaji UFC 266.

Zdroj: UFC

Během zápasu Volkanovski vs. Ortega měl “T-City” problémy dostat se na stoličku a zdálo se, že má problémy se zrakem. Rozhodčí však dovolil, aby boj pokračoval. Herb Dean v rozhovoru s novináři vysvětlil, proč se rozhodl zápas nezastavit.

“Ležel tam a nevstával. Na druhou stranu, jakmile se jej lidé z jeho rohu dotkli, hned se zvedal, aby se dostal na stoličku. Určitě bojoval sám se sebou a určitě tam strávil nějaký čas tím, že mluvil sám se sebou a přemýšlel. Našel v sobě sílu pokračovat, protože ke konci kola už byl v podstatě vyčerpaný. Dal do toho všechno. Pak přišel lékař, podíval se na něj a řekl, že je ok. Některé Ortegovy odpovědi nebyly úplně jasné, ale když se na mě podíval a dal mi jasné odpovědi, jako např: “Ano, chápu, ano, chci pokračovat” a bylo vidět, že je připraven bojovat dál, dali jsme mu další šanci. Samozřejmě jsme ho pečlivě sledovali, ale šel tam a dělal to, co měl.”

Herb Dean v rozhovoru také přiznal, že v titulových zápasech dává bojovníkům větší volnost.

Sleduj turnaj UFC Vegas 39: Dern vs. Rodriguez ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! Obě prohrály pouze jedinkrát ve své kariéře. Připíše si druhou prohru v životě Mackenzie Dern nebo Marina Rodriguez? – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 9.10. na neděli 10.10.

Zdroj: MMA Fighting


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ