DomůUFCSudí Herb Dean vysvětluje, proč nezastavil zápas Volkanovski vs. Ortega

Sudí Herb Dean vysvětluje, proč nezastavil zápas Volkanovski vs. Ortega

Rozhodčí Herb Dean vysvětlil, proč nepřerušil nedávný zápas o titul v pérové váze mezi Alexanderem Volkanovskim a Brianem Ortegou, který se uskutečnil na turnaji UFC 266.

Zdroj: UFC

Během zápasu Volkanovski vs. Ortega měl “T-City” problémy dostat se na stoličku a zdálo se, že má problémy se zrakem. Rozhodčí však dovolil, aby boj pokračoval. Herb Dean v rozhovoru s novináři vysvětlil, proč se rozhodl zápas nezastavit.

“Ležel tam a nevstával. Na druhou stranu, jakmile se jej lidé z jeho rohu dotkli, hned se zvedal, aby se dostal na stoličku. Určitě bojoval sám se sebou a určitě tam strávil nějaký čas tím, že mluvil sám se sebou a přemýšlel. Našel v sobě sílu pokračovat, protože ke konci kola už byl v podstatě vyčerpaný. Dal do toho všechno. Pak přišel lékař, podíval se na něj a řekl, že je ok. Některé Ortegovy odpovědi nebyly úplně jasné, ale když se na mě podíval a dal mi jasné odpovědi, jako např: “Ano, chápu, ano, chci pokračovat” a bylo vidět, že je připraven bojovat dál, dali jsme mu další šanci. Samozřejmě jsme ho pečlivě sledovali, ale šel tam a dělal to, co měl.”

Herb Dean v rozhovoru také přiznal, že v titulových zápasech dává bojovníkům větší volnost.

Sleduj turnaj UFC Vegas 39: Dern vs. Rodriguez ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! Obě prohrály pouze jedinkrát ve své kariéře. Připíše si druhou prohru v životě Mackenzie Dern nebo Marina Rodriguez? – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 9.10. na neděli 10.10.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ