Sudí Herb Dean vysvětluje, proč nezastavil zápas Volkanovski vs. Ortega

Rozhodčí Herb Dean vysvětlil, proč nepřerušil nedávný zápas o titul v pérové váze mezi Alexanderem Volkanovskim a Brianem Ortegou, který se uskutečnil na turnaji UFC 266.

Zdroj: UFC

Během zápasu Volkanovski vs. Ortega měl „T-City“ problémy dostat se na stoličku a zdálo se, že má problémy se zrakem. Rozhodčí však dovolil, aby boj pokračoval. Herb Dean v rozhovoru s novináři vysvětlil, proč se rozhodl zápas nezastavit.

„Ležel tam a nevstával. Na druhou stranu, jakmile se jej lidé z jeho rohu dotkli, hned se zvedal, aby se dostal na stoličku. Určitě bojoval sám se sebou a určitě tam strávil nějaký čas tím, že mluvil sám se sebou a přemýšlel. Našel v sobě sílu pokračovat, protože ke konci kola už byl v podstatě vyčerpaný. Dal do toho všechno. Pak přišel lékař, podíval se na něj a řekl, že je ok. Některé Ortegovy odpovědi nebyly úplně jasné, ale když se na mě podíval a dal mi jasné odpovědi, jako např: „Ano, chápu, ano, chci pokračovat“ a bylo vidět, že je připraven bojovat dál, dali jsme mu další šanci. Samozřejmě jsme ho pečlivě sledovali, ale šel tam a dělal to, co měl.“

Herb Dean v rozhovoru také přiznal, že v titulových zápasech dává bojovníkům větší volnost.

Sleduj turnaj UFC Vegas 39: Dern vs. Rodriguez ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! Obě prohrály pouze jedinkrát ve své kariéře. Připíše si druhou prohru v životě Mackenzie Dern nebo Marina Rodriguez? – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 9.10. na neděli 10.10.

Zdroj: MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ