DomůUFCTakhle válčí "The Predator": Nejlepší ukončení v podání Francise Ngannou

Takhle válčí “The Predator”: Nejlepší ukončení v podání Francise Ngannou

Francis Ngannou bude už o tomto víkendu stát před šancí získat pás šampiona těžké váhy UFC. V Las Vegas se jej pokusí sebrat úřadujícímu šampionovi Stipe Miocicovi.

Zdroj: UFC

Francis Ngannou v posledních zápasech ničil jednoho soupeře za druhým. Jeho zápasy bývají většinou velice spektakulární a tak není divu, že na turnajích UFC už pětkrát získal bonus za nejlepší výkon večera.

Ngannou se stal součástí organizace UFC v roce 2015 a prozatím v ní vybojoval 12 zápasů. Pouze ve dvou z nich museli o vítězi rozhodovat sudí a oba tyto zápasy Ngannou prohrál. Ve zbývajících utkáních “The Predator” zvítězil. V devíti případech své soupeře knokautoval a jednou vyhrál submisí.

Organizace UFC si nyní připravila parádní video, ve kterém si fanoušci mohou připomenout ty nejlepší okamžiky v podání Francise Ngannou:

Zdroj: Youtube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ