DomůUFCTim Sylvia má i po 16 letech problémy s rukou, kterou mu...

Tim Sylvia má i po 16 letech problémy s rukou, kterou mu zlomil Frank Mir – UFC odmítá pomoc

Bývalý šampion těžké váhy UFC Tim Sylvia je sice už ve sportovním důchodu, ale v posledních dnech se opět dostal do popředí zájmu fanoušků MMA.

Embed from Getty Images

“The Maine-Iac” se v roce 2004 na turnaji UFC 48 utkal s Frankem Mirem. Utkání prohrál a Mir mu navíc zlomil ruku. Sylvia byl ihned odvezen do nemocnice, kde se ukázalo, že ruka je zlomená na čtyřech místech.

A nyní, po 16 letech si zranění vybírá svou daň. I po mnoha letech působí šrouby v ruce Tima Sylvii problémy, jak bývalý zápasník ukázal na svém Instagramu. Zajímavostí je, že Sylvia se pokoušel kontaktovat UFC s prosbou o pokrytí výdajů na léčení, ale dočkal se negativní odpovědi.

“Moje ruka mi už více než rok způsobuje velké problémy. Šrouby v předloktí se posouvají. Můj doktor kontaktoval UFC, protože to oni platili první operaci. Oni ale bohužel tvrdí, že už nejsou nijak spojeni s mým jménem a výdaje ve výši 10 tisíc dolarů nezaplatí. Nemám pojištění. Máte nějaký nápad, co s tím udělat?”

https://www.instagram.com/p/CA9K2XcJ3jw/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CA9Cf-hlxLD/?utm_source=ig_web_copy_link

Je jasné, že pod příspěvkem se to jen hemžilo pobouřenými komentáři na adresu UFC. Jako první příspěvek okomentovala Cris Cyborg, která nemá s Danou Whitem a UFC obecně příliš dobré vztahy.

“Byl dvakrát šampionem UFC. Doufám, že mladí zápasníci vidí, co se děje. UFC by měla změnit svůj způsob řízení organizace. Měli by pomoci Sylviovi s jeho rukou. A pokud ne, je potřeba udělat sbírku.”

Zdroj: Instagram Tim Sylvia | Youtube Tattoo83

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ