DomůUFCTim Sylvia má i po 16 letech problémy s rukou, kterou mu...

Tim Sylvia má i po 16 letech problémy s rukou, kterou mu zlomil Frank Mir – UFC odmítá pomoc

Bývalý šampion těžké váhy UFC Tim Sylvia je sice už ve sportovním důchodu, ale v posledních dnech se opět dostal do popředí zájmu fanoušků MMA.

Embed from Getty Images

“The Maine-Iac” se v roce 2004 na turnaji UFC 48 utkal s Frankem Mirem. Utkání prohrál a Mir mu navíc zlomil ruku. Sylvia byl ihned odvezen do nemocnice, kde se ukázalo, že ruka je zlomená na čtyřech místech.

A nyní, po 16 letech si zranění vybírá svou daň. I po mnoha letech působí šrouby v ruce Tima Sylvii problémy, jak bývalý zápasník ukázal na svém Instagramu. Zajímavostí je, že Sylvia se pokoušel kontaktovat UFC s prosbou o pokrytí výdajů na léčení, ale dočkal se negativní odpovědi.

“Moje ruka mi už více než rok způsobuje velké problémy. Šrouby v předloktí se posouvají. Můj doktor kontaktoval UFC, protože to oni platili první operaci. Oni ale bohužel tvrdí, že už nejsou nijak spojeni s mým jménem a výdaje ve výši 10 tisíc dolarů nezaplatí. Nemám pojištění. Máte nějaký nápad, co s tím udělat?”

https://www.instagram.com/p/CA9K2XcJ3jw/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CA9Cf-hlxLD/?utm_source=ig_web_copy_link

Je jasné, že pod příspěvkem se to jen hemžilo pobouřenými komentáři na adresu UFC. Jako první příspěvek okomentovala Cris Cyborg, která nemá s Danou Whitem a UFC obecně příliš dobré vztahy.

“Byl dvakrát šampionem UFC. Doufám, že mladí zápasníci vidí, co se děje. UFC by měla změnit svůj způsob řízení organizace. Měli by pomoci Sylviovi s jeho rukou. A pokud ne, je potřeba udělat sbírku.”

Zdroj: Instagram Tim Sylvia | Youtube Tattoo83


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ