Trenér Eddie Bravo o Tony Fergusonovi: „Už trénuje”

Trenér Tony Fergusona Eddie Bravo, v podcastu Joe Rogan Experience oznámil, že jeho svěřenec už začal trénovat.

http://gty.im/1224290769

Tony Ferguson utrpěl 9. května na turnaji UFC 249 těžkou porážku v zápase s Justinem Gaethjem. Byl to zápas o prozatímní pás šampiona lehké váhy. Fergusonova prohra znamenala ukončení jeho skvělé bilance dvanácti výher v řadě.

“El Cucuy” absolvoval dlouhý přípravný kemp, během kterého musel opakovaně shazovat do váhy a velké množství fanoušků MMA vidělo právě tady příčinu jeho prohry. Tony však řekl, že důvodem porážky nebylo shazování, ale skvěle připravený soupeř.

“Mluvil jsem s Tonym včera a říkal, že to nemělo nic společného se shazováním. Je to jednoduché, Justin byl prostě skvělý.”

– prozradil Eddie Bravo v podcastu Joe Rogan Experience a dodal, že Tony začal trénovat a je připravený se v brzké době vrátit do oktagonu.

“On už trénuje. Dnes trénoval a je připravený se vrátit. Včera, když jsem s ním mluvil, tak jsem měl husí kůži. To jeho “CHAMP SH*T ONLY” se týká i proher.”

“Tony řekl: Poslouchej! Všichni na světě teď mají finanční problémy. Musel jsem tam jít, zápasit a vydělat spoustu peněz, díky čemu je teď moje rodina zabezpečená. Prohrál jsem v zápase, ale vyhrál jsem v životě. Jsem připravený vrátit se do klece a znovu bojovat.”

Zdroj: Podcast Joe Rogan Experience

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA