DomůUFCUFC 246: Utkání Claudia Gadelha - Alexa Grasso zrušeno! Grasso se nevešla...

UFC 246: Utkání Claudia Gadelha – Alexa Grasso zrušeno! Grasso se nevešla do váhového limitu

Jeden ze zápasů na hlavní kartě turnaje UFC 246 v Las Vegas je zrušený. Zápasnice slámové váhy Alexa Grasso se nevešla do váhového limitu.

Embed from Getty Images

Grasso překročila váhový limit o 5,5 libry (2,5 kg). Nevadská sportovní komise následně utkání Gadelha – Grasso zrušila. Důvodem je nepovolený váhový rozdíl mezi zápasnicemi, který činí 6 liber. Limit pro tento rozdíl je max. 3 libry (1,36 kg). Gadelha navážila při oficiálním vážení 115,5 libry a Grasso 121,5 libry.

Je to již druhé selhání Alexy Grasso, co se týká nesplnění váhového limitu na turnaji UFC. Možná by měla popřemýšlet nad přechodem do vyšší váhové kategorie.

Zdroj:  UFC.com | Twitter MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ