DomůUFCTurnaj UFC 249 by se měl uskutečnit ve VyStar Veterans Memorial Areně...

Turnaj UFC 249 by se měl uskutečnit ve VyStar Veterans Memorial Areně v Jacksonville

Nejbližší turnaj UFC by se měl, alespoň podle novináře Dave Meltzera z Wrestling Observeru, uskutečnit ve Vystar Veterans Memorial Areně v Jacksonville.

Embed from Getty Images

Dosud bylo jasné pouze to, že turnaj UFC 249 bude organizace pořádat na Floridě. Přesné místo konání nebylo známo. Tedy až dosud.

Dave Meltzer, který se odvolává na ověřené zdroje nyní prozradil, že turnaj UFC 249 se uskuteční 9. května ve VyStar Veterans Memorial Areně v Jacksonville.

UFC oficiálně ještě přesné místo konání akce neoznámilo a je možné, že tak neučiní prakticky až do konání turnaje.

Jasné je tedy alespoň to, že UFC připravuje parádní zápasovou kartu. Fanoušci by měli vidět dva titulové zápasy. Souboj o pás šampiona bantamové váhy mezi Henrym Cejudem a Dominickem Cruzem a utkání o prozatímní pás šampiona lehké váhy mezi Tony Fergusonem a Justinem Gaethjem.

To ale není zdaleka vše. 9. května dojde s největší pravděpodobností také k interesantním soubojům v těžké váze mezi Francisem Ngannou a Jairzinhem Rozenstruikem a Alexeyem Oleynikem s Fabriciem Werdumem. Zajímavá utkání nás pak čekají i v nižších váhových kategoriích, kde se střetnou například Calvin Kattar s Jeremy Stephensem nebo Donald Cerrone s Anthony Pettisem.

Zdroj: Dave Meltzer/Wrestling Observer

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ