Turnaj UFC 249 by se měl uskutečnit ve VyStar Veterans Memorial Areně v Jacksonville

Nejbližší turnaj UFC by se měl, alespoň podle novináře Dave Meltzera z Wrestling Observeru, uskutečnit ve Vystar Veterans Memorial Areně v Jacksonville.

Embed from Getty Images

Dosud bylo jasné pouze to, že turnaj UFC 249 bude organizace pořádat na Floridě. Přesné místo konání nebylo známo. Tedy až dosud.

Dave Meltzer, který se odvolává na ověřené zdroje nyní prozradil, že turnaj UFC 249 se uskuteční 9. května ve VyStar Veterans Memorial Areně v Jacksonville.

UFC oficiálně ještě přesné místo konání akce neoznámilo a je možné, že tak neučiní prakticky až do konání turnaje.

Jasné je tedy alespoň to, že UFC připravuje parádní zápasovou kartu. Fanoušci by měli vidět dva titulové zápasy. Souboj o pás šampiona bantamové váhy mezi Henrym Cejudem a Dominickem Cruzemutkání o prozatímní pás šampiona lehké váhy mezi Tony Fergusonem a Justinem Gaethjem.

To ale není zdaleka vše. 9. května dojde s největší pravděpodobností také k interesantním soubojům v těžké váze mezi Francisem Ngannou a Jairzinhem RozenstruikemAlexeyem Oleynikem s Fabriciem Werdumem. Zajímavá utkání nás pak čekají i v nižších váhových kategoriích, kde se střetnou například Calvin Kattar s Jeremy Stephensem nebo Donald Cerrone s Anthony Pettisem.

Zdroj: Dave Meltzer/Wrestling Observer

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA