UFC 249: Khabib vs. Ferguson – nejočekávanější souboj v historii UFC (trailer)

Organizace UFC promuje zápas Khabiba Nurmagomedova (28-0) s Tony Fergusonem (25-3) sloganem “Nejočekávanější souboj v historii UFC”.

Embed from Getty Images

Zápas Khabiba Nurmagomedova s Tony Fergusonem byl v minulosti už několikrát naplánován, ale nikdy se bohužel neuskutečnil. Nyní je toto utkání naplánováno na turnaj UFC 249, který se uskuteční 18. dubna v Brooklynu. Podívejte se na nový trailer, promující jeden z nejočekávanějších soubojů v historii MMA.

Pro Nurmagomedova to bude třetí obhajoba mistrovského titulu v lehké váze UFC. Ruský zápasník získal pás šampiona na turnaji UFC 223, když porazil Ala Iaquintu (14-6-1). V první obhajobě porazil Conora McGregora (22-4) a ve druhé Dustina Poiriera (25-6, 1NC). Obě utkání vyhrál submisí.

Ferguson ve svém posledním utkání porazil Donalda Cerroneho. Tony drží skvělou šňůru 12 vítězných zápasů v řadě. Porazil například Edsona Barbozu, Kevina Leeho nebo Anthony Pettise.

Na turnaji UFC 249 budeme moci vidět i další zajímavá utkání, například Rose Namajunas vs. Jessica Andrade, Jacare Souza vs. Uriah Hall nebo odvetu zápasu mezi Ionem CutelabouMagomedem Ankalaevem.

Z pohledu českých fanoušků je turnaj UFC 249 o to zajímavější, protože na něm do svého třetího zápasu v oktagonu organizace UFC vstoupí Makhmud Muradov (24-6). Jeho soupeřem bude Karl Roberson (9-2).

https://www.youtube.com/watch?v=g38-pkMsfxk&feature=emb_logo

Zdroj: Youtube – UFC

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA