DomůUFCUFC 259: Uros Medic zdemoloval Aalona Cruze

UFC 259: Uros Medic zdemoloval Aalona Cruze

Lepší debut v oktagonu největší organizace MMA na světě si srbský zápasník Uros Medic snad ani nemohl přát. Do svého premiérového zápasu v UFC vlétl jako uragán a v zápase lehké váhy zdemoloval už v prvním kole svého soupeře Aalona Cruze.

Zdroj: UFC

Cruz se snažil vstoupit do zápasu agresivně. Vyvíjel na Medice tlak a snažil se zasáhnout svého soupeře především kopy na hlavu.

Ale byl to Medic, kdo poprvé otřásl svým soupeřem. Trefil jej tvrdým pravým hákem. Cruz se snažil zachránit zoufalým pokusem o takedown, ale Srb se tomuto pokusu u pletiva ubránil a zůstal na nohách.

To ale nebylo všechno. Když se bojovníci dostali z klinče, Medic znovu pořádně otřásl Cruzem, tentokrát levým hákem. Poté ještě trefil couvajícího a bránícího se protivníka létajícím kolenem. Následně jej zasypal palbou úderů na hlavu a Cruzovi nezbývalo nic jiného, než se opět pokusit o zoufalý takedown.

Cruz však nebyl schopný dotáhnout pokus o poraz do konce a Medic jej zasypával vysokokadenční palbou úderů. Rozhodčí stále vyčkával, přestože bylo vidět, že toho má bezradný Cruz plné zuby. Dokonce i komentátoři UFC vyzývali sudího, aby souboj ukončil.

Cruzovi se po chvíli přece jen podařilo dostat na nohy, Medic však neustával ve své demolici a tak se Američan ocitl opět na zemi. Sudímu už tentokrát nezbývalo nic jiného, než zápas ukončit.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Arab

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ