UFC 259: Uros Medic zdemoloval Aalona Cruze

Lepší debut v oktagonu největší organizace MMA na světě si srbský zápasník Uros Medic snad ani nemohl přát. Do svého premiérového zápasu v UFC vlétl jako uragán a v zápase lehké váhy zdemoloval už v prvním kole svého soupeře Aalona Cruze.

Zdroj: UFC

Cruz se snažil vstoupit do zápasu agresivně. Vyvíjel na Medice tlak a snažil se zasáhnout svého soupeře především kopy na hlavu.

Ale byl to Medic, kdo poprvé otřásl svým soupeřem. Trefil jej tvrdým pravým hákem. Cruz se snažil zachránit zoufalým pokusem o takedown, ale Srb se tomuto pokusu u pletiva ubránil a zůstal na nohách.

To ale nebylo všechno. Když se bojovníci dostali z klinče, Medic znovu pořádně otřásl Cruzem, tentokrát levým hákem. Poté ještě trefil couvajícího a bránícího se protivníka létajícím kolenem. Následně jej zasypal palbou úderů na hlavu a Cruzovi nezbývalo nic jiného, než se opět pokusit o zoufalý takedown.

Cruz však nebyl schopný dotáhnout pokus o poraz do konce a Medic jej zasypával vysokokadenční palbou úderů. Rozhodčí stále vyčkával, přestože bylo vidět, že toho má bezradný Cruz plné zuby. Dokonce i komentátoři UFC vyzývali sudího, aby souboj ukončil.

Cruzovi se po chvíli přece jen podařilo dostat na nohy, Medic však neustával ve své demolici a tak se Američan ocitl opět na zemi. Sudímu už tentokrát nezbývalo nic jiného, než zápas ukončit.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Arab

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA