DomůUFCUFC 262: Giagos přečkal těžké chvilky a pak uškrtil Soriana

UFC 262: Giagos přečkal těžké chvilky a pak uškrtil Soriana

V zahajovacím zápase galavečera UFC 262 Christos Giagos uškrtil ve druhém kole Seana Soriana a připsal si tak na své konto čtvrté vítězství v posledních pěti zápasech.

Zdroj: UFC

V zápase, který otvíral celou zápasovou kartu turnaje UFC 262 v Houstonu, to Christos Giagos neměl vůbec lehké. Jeho soupeřem byl Sean Soriano, který se vrátil do UFC po několikaleté pauze a přestože vzal zápas na poslední chvíli, nepočínal si vůbec špatně. Přesto se nakonec z vítězství radoval Giagos, který svého soupeře uškrtil ve druhém kole.

V prvním kole se Giagos snažil o porazy, ale Soriano se dobře bránil. Několikrát Giagose tvrdě zasáhl. Během prvního kola byl Giagos několikrát ve velkých problémech. Soriano rozdával karty. Byl rychlejší a techničtější.

Ve druhém kole se Giagos opět rychle vrhl na poraz, ale Soriano se dobře bránil a dokázal se dostat na soupeře. Než však stačil cokoli udělat, Giagos jej přetočil, nasadil D´arce choke a Soriano nestačil ani odklepat.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Arab Media

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ