DomůUFCUFC 267: Jan Blachowicz přišel o mistrovský pás! Glover Teixeira jej donutil...

UFC 267: Jan Blachowicz přišel o mistrovský pás! Glover Teixeira jej donutil odklepat už ve druhém kole

Jan Blachowicz přišel o svůj mistrovský pás. Novým šampionem UFC v polotěžké váze se stal Glover Teixeira, který Poláka, na turnaji UFC 267 v Abú Dhabí, porazil ve druhém kole submisí.

Zdroj: UFC

Blachowicz zahájil zápas low kickem a levým direktem. Glover rychle zkrátil vzdálenost a po necelých 40 vteřinách souboje se polský bojovník ocitl na zádech. Blachowicz se snažil blokovat ruce svého soupeře, aby mu bránil v rozdávání úderů. Brazilec nebyl aktivní, ale držel šampióna na zemi, což hrálo v jeho prospěch. Teixeira kontroloval Janka a útočil krátkými lokty a údery do těla. Blachowicz se z této pozice nedokázal vymanit. První kolo pro sebe jednoznačně získal Teixeira.

Do druhého kola nastoupil Blachowicz aktivněji. V postoji zasadil svému soupeři několik úderů do hlavy a těla. Teixeira se pokusil o takedown, ale tentokrát se Janek udržel na nohou. Šampion byl v postoji nadále aktivní a Brazilec se rozhodl pro další poraz. Blachowicz se nenechal a rychle roztrhl klinč. Blachowicz nadále v postoji soupeře trefoval a získával body. Teixeira zaznamenal další neúspěšný pokus o poraz. Brazilec stále tlačil Poláka na pletivo a v jednu chvíli se mu jej podařilo tvrdě zasáhnout levým hákem. Blachowiczem tento úder otřásl. Teixeira šel pro další takedown a tentokrát byl úspěšný. Dostal se do mountu. Blachowicz mu nabídl záda a to neměl dělat. Glover nasadil rear naked coke a Blachowicz rychle odklepal. Teixeira se tak stal novým šampionem polotěžké váhy. Ve svých 42 letech!

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | Twitter ufcarabsmedia

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ