DomůUFCUFC 267: Jan Blachowicz přišel o mistrovský pás! Glover Teixeira jej donutil...

UFC 267: Jan Blachowicz přišel o mistrovský pás! Glover Teixeira jej donutil odklepat už ve druhém kole

Jan Blachowicz přišel o svůj mistrovský pás. Novým šampionem UFC v polotěžké váze se stal Glover Teixeira, který Poláka, na turnaji UFC 267 v Abú Dhabí, porazil ve druhém kole submisí.

Zdroj: UFC

Blachowicz zahájil zápas low kickem a levým direktem. Glover rychle zkrátil vzdálenost a po necelých 40 vteřinách souboje se polský bojovník ocitl na zádech. Blachowicz se snažil blokovat ruce svého soupeře, aby mu bránil v rozdávání úderů. Brazilec nebyl aktivní, ale držel šampióna na zemi, což hrálo v jeho prospěch. Teixeira kontroloval Janka a útočil krátkými lokty a údery do těla. Blachowicz se z této pozice nedokázal vymanit. První kolo pro sebe jednoznačně získal Teixeira.

Do druhého kola nastoupil Blachowicz aktivněji. V postoji zasadil svému soupeři několik úderů do hlavy a těla. Teixeira se pokusil o takedown, ale tentokrát se Janek udržel na nohou. Šampion byl v postoji nadále aktivní a Brazilec se rozhodl pro další poraz. Blachowicz se nenechal a rychle roztrhl klinč. Blachowicz nadále v postoji soupeře trefoval a získával body. Teixeira zaznamenal další neúspěšný pokus o poraz. Brazilec stále tlačil Poláka na pletivo a v jednu chvíli se mu jej podařilo tvrdě zasáhnout levým hákem. Blachowiczem tento úder otřásl. Teixeira šel pro další takedown a tentokrát byl úspěšný. Dostal se do mountu. Blachowicz mu nabídl záda a to neměl dělat. Glover nasadil rear naked coke a Blachowicz rychle odklepal. Teixeira se tak stal novým šampionem polotěžké váhy. Ve svých 42 letech!

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | Twitter ufcarabsmedia


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ