DomůUFCUFC 267: Khamzat Chimaev je zpět! Se svým soupeřem si pohrál a...

UFC 267: Khamzat Chimaev je zpět! Se svým soupeřem si pohrál a nakonec jej uškrtil do bezvědomí

Khamzat Chimaev se vrátil do oktagonu UFC a opět předvedl zcela dominantní výkon, když svého soupeře Jinglianga Li uškrtil už v prvním kole.

Khamzat Chimaev se do klece UFC vrátil po delší pauze. Během ní bojoval s covidem a také s nedostatkem víry v sebe sama. V jednu chvíli to už vypadalo, že s MMA skončí. Naštěstí se to nestalo a Khamzat mohl fanouškům doručit další skvělé představení,

V zápase s Jingliangem Li dominoval od začátku do konce. Hned na začátku se ponořil pro poraz. Ten se mu úplně nepovedl, ale přesto se dokázal dostat soupeři v postoji na záda. Přizvedl si jej a ještě stihl prohodit pár slov s Danou Whitem. Přinesl si čínského bojovníka k pletivu, dostal jej pod sebe na zem a pracoval na něm. Chvíli jsme mohli vidět boj o úchop. Chimaev trpělivě hledal co nejlepší pozici a tu a tam uštědřil soupeři pár ran na hlavu.

Po chvíli se mu podařilo nasadit škrcení rear naked choke. Číňan chvíli vzdoroval, ale nakonec nestihl ani odklepat. Chimaev jej uškrtil do bezvědomí a připsal si tak další dominantní vítězství.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Espaňol

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ