DomůUFCUFC 272: Covington vs. Masvidal - první staredown. Na tiskovce létaly vzduchem...

UFC 272: Covington vs. Masvidal – první staredown. Na tiskovce létaly vzduchem samé urážky a nadávky!

Colby Covington a Jorge Masvidal se poprvé setkali tváří v tvář před sobotním galavečerem UFC 272, kde se spolu utkají v hlavním zápasu večera.

Colby Covington a Jorge Masvidal se během čtvrteční tiskové konference nešetřili a vzájemně se uráželi na sto různých způsobů.

“Chaos” tradičně útočil na rodinu svého soupeře a nenechal suchou nit ani na jeho trenérovi Mikeu Brownovi. Označil ho za feťáka, který dopoval, když byl sám aktivním zápasníkem. Naproti tomu “Gamebred” se vysmíval inteligenci a tenké peněžence svého protivníka.

Po skončení vzájemného škádlení se oba bojovníci, kdysi velcí přátelé a nyní zarytí nepřátelé, poprvé setkali tváří v tvář.

Zdroj: Twitter UFC Europe | YouTube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ