UFC Fight Island: Tak tohle byl hodně tvrdý knokaut! Jimmy Crute brutálně sestřelil Modestase Bukauskase

Svůj druhý zápas v oktagonu UFC si asi bývalý šampion Cage Warriors, Modestas Bukauskas představoval jinak. Po jeho vítězném debutu v UFC přišla v zápase s Jimmym Crutem ledová sprcha.

Embed from Getty Images

Ex šampion polotěžké váhy Cage Warriors a první litevský zápasník v UFC Modestas Bukauskas nebude na zápas s Jimmy Crutem vzpomínat rád. Po jeho sedmizápasové šňůře výher a úspěšném debutu v UFC, během kterého porazil TKO Andrease Michailidise, přišlo kruté vystřízlivění.

Jimmy Crute ukázal, že je prostě jiný level. Do zápasu vstoupil extrémně soustředěný. Od začátku cílil na jediné, zasáhnout svého soupeře nějakým tvrdým úderem. Byl přesnější.

Bukauskasovi, který byl o něco lehčí na nohách než jeho soupeř se v úvodu podařilo ubránit pokus o takedown Cruta. Crute trpělivě četl soupeře, nepouštěl se do nějakých nepřipravených akcí. Občas vyslal low kick.

Po necelých dvou minutách Crute tvrdým pravým hákem poslal Bukauskase na zem. Byla to hrozná rána a klobouk dolů před litevským zápasníkem, že dokázal zůstat při smyslech. Bukauskas se pokoušel vstát, ale Crute jej zasáhl dalším pravým hákem. Následoval ještě levý hák a Litevec šel na zem, jako podťatý. Crute pro jistotu poslal na hlavu ležícího Bukauskase ještě jeden úder pravačkou a rozhodčí ukončil zápas.

Zdroj: UFC | Twitter ImShannonTho

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA