DomůUFCUFC Londýn: Létající koleno a smrtící gilotina! Muhammad Mokaev zničil Durdena

UFC Londýn: Létající koleno a smrtící gilotina! Muhammad Mokaev zničil Durdena

Talentovaný Muhammad Mokaev zdemoloval Codyho Durdena a ukončil jej už v prvním kole jejich zápasu na londýnském galavečeru UFC.

Muhammad Mokaev (6-0) si, při svém debutu v oktagonu organizace UFC, rychle poradil s Cody Durdenem (12-4-1).

V jedné z prvních akcí Durden trefil Mokaeva silným pravým hákem. Britský bojovník s dagestánskými kořeny se však nenechal rozhodit. Zasáhl Durdena létajícím kolenem a poslal jej k zemi.

Durden se okamžitě vzpamatoval, chytil soupeři nohu a pokoušel se jej dostat na zem. Mokaev nasadil gilotinu ve stoje. Durden se chopil příležitosti a pokusil se o slam, který se mu povedl, ale Mokaev svůj záběr nepustil a naopak gilotinu ještě více utáhl.

Durden se ještě chvíli snažil bojovat. Pokoušel se vymanit ze škrcení, ale už se mu to nepodařilo a odklepal!

Jednadvacetiletý Mokaev tak vstoupil do UFC opravdu stylově. Jeho cílem zůstává sesadit Jona Jonese z trůnu nejmladšího šampiona amerického giganta. Má na to dva roky.

Zdroj: UFC | Twitter FTB_VIDS | UFC_Obsessed | UFC France

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ