DomůUFCUFC Londýn: Zase to udělal! Paul Craig donutil Krylova odklepat už v...

UFC Londýn: Zase to udělal! Paul Craig donutil Krylova odklepat už v prvním kole

Turnaj UFC Londýn nabídl velice zajímavý souboj polotěžké váhy mezi Nikitou Krylovem a Paulem Craigem.

Ukrajinský bojovník měl v zápase šanci ukončit duel po sérii úderů shora, ale Paul Craig je na zemi velice nebezpečný. Nasadil Krylovovi triangle choke a Ukrajinci nakonec nezbylo nic jiného, než zápas, necelou minutu před koncem prvního kola, odklepat.

Paul Craig (16-4-1 MMA) prodloužil svou vítěznou sérii v oktagonu UFC na pět zápasů v řadě. Bylo to také jeho osmé vítězství v UFC před časem. V této statistice se posunul na 5. místo v žebříčku polotěžké váhy. Ve svých předchozích zápasech Skot porazil Jamahala Hilla, “Shoguna” Ruu, Gadzhimurada Antigulova a Viniciuse Moreiru. Z těchto zápasů se do druhého kola dostal pouze ten s “Shogunem”.

Připomeňme ještě, že v roce 2017 dokázal Craig udolat na submisi i Magomeda Ankalaeva. Jak jinak, než na triangle choke.

Po zápase Craig vyzval Anthonyho Smithe na pětikolový zápas:

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | Twitter UFC on BT Sport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ