UFC Norfolk: Megan Anderson knokautovala Normu Dumont (video)

Megan Anderson (10-4) si rychle poradila s debutující Normou Dumont (4-1) a knokautem ji uštědřila první porážku v její profesionální kariéře.

http://gty.im/1204233741

Brazilka vstoupila do utkání aktivně. Kop, pravá, levá. V klinči přitiskla soupeřku na klec, zpracovávala ji a snažila se ji dostat na zem. Anderson ale veškeré wrestlingové snahy soupeřky s přehledem ubránila. Spoléhala se přitom především na svou fyzickou převahu.

Megan Anderson sice na chvíli získala dominantní pozici a natlačila Dumont na pletivo, ale Brazilce se následně opět podařilo pozice vyměnit. Zasadila Anderson několik slabších kolen. Zápasnice se na chvíli dostali na zem, ale po chvíli opět stáli. Pak přišel silný úder Anderson na hlavu Dumont. Brazilka se svezla na zem, kde ji Megan Anderson zasadila ještě jeden úder a rozhodčí ukončil zápas.

https://twitter.com/i/status/1233930628414025732

Megan Anderson si tak připsala druhé vítězství před časem v řadě. Je možné, že to bude právě ona, kdo se postaví na turnaji UFC 250 proti Amandě Nunes v souboji o titul pérové váhy žen organizace UFC.

Zdroj: UFC.com | Twitter

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA