DomůUFCUFC Norfolk: Megan Anderson knokautovala Normu Dumont (video)

UFC Norfolk: Megan Anderson knokautovala Normu Dumont (video)

Megan Anderson (10-4) si rychle poradila s debutující Normou Dumont (4-1) a knokautem ji uštědřila první porážku v její profesionální kariéře.

Embed from Getty Images

Brazilka vstoupila do utkání aktivně. Kop, pravá, levá. V klinči přitiskla soupeřku na klec, zpracovávala ji a snažila se ji dostat na zem. Anderson ale veškeré wrestlingové snahy soupeřky s přehledem ubránila. Spoléhala se přitom především na svou fyzickou převahu.

Megan Anderson sice na chvíli získala dominantní pozici a natlačila Dumont na pletivo, ale Brazilce se následně opět podařilo pozice vyměnit. Zasadila Anderson několik slabších kolen. Zápasnice se na chvíli dostali na zem, ale po chvíli opět stáli. Pak přišel silný úder Anderson na hlavu Dumont. Brazilka se svezla na zem, kde ji Megan Anderson zasadila ještě jeden úder a rozhodčí ukončil zápas.

https://twitter.com/i/status/1233930628414025732

Megan Anderson si tak připsala druhé vítězství před časem v řadě. Je možné, že to bude právě ona, kdo se postaví na turnaji UFC 250 proti Amandě Nunes v souboji o titul pérové váhy žen organizace UFC.

Zdroj: UFC.com | Twitter

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ