UFC on ESPN 8: Miguel Baeza knokautuje ve skvělém zápase Matta Browna (video)

Miguel Baeza (9-0) měl v zápase s Mattem Brownem (22-17) problémy, ale nakonec se mu podařilo zápas dotáhnout do vítězného konce, když svého soupeře ve druhém kole knokautoval.

Embed from Getty Images

Na začátku zápasu Brown vytvářel na svého rivala tlak, i když i on inkasoval několik velmi tvrdých úderů. Baeza se pokoušel o tvrdé low kicky. Brown tvrdě boxoval a podařilo se mu soupeře několikrát trefit. Po jednom z útoků se Baeza pořádně zachvěl. Později začal “The Immortal” používat svoje oblíbené a velice brutální lokty.

Baeza mu nezůstal nic dlužen a několikrát Browna velmi tvrdě zasáhl. Po jednom z takových úderů se Brown ocitl na zemi. “Caramel Thunder” se na něj sápal, ale Brownovi se podařilo vstát. První kolo bylo oboustranně skvělé.

Baeza vletěl do druhého kola jako uragán. Podařilo se mu Browna trefit velice tvrdým levým hákem. Brown spadl na zem, Baeza šel za ním a dokončil rozdělanou práci.

Miguel Baeza se do UFC dostal z programu Dana White’s Tuesday Night Contender Series. Podařilo se mu zvítězit i ve druhém utkání pod hlavičkou UFC a stále je ve své profesionální kariéře neporažen. Na svém kontě má celkově devět zápasů a v sedmi z nich zvítězil KO.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | Twitter UFC Espanol

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA