UFC pracuje na odvetě mezi Volkanovskim a Hollowayem

Zabit Magomedsharipov nebo “Korean Zombie” si budou muset ještě počkat. Tedy alespoň, co se týče šancí dostat se k titulovému zápasu v pérové váze organizace UFC.

http://gty.im/1194037591

Dana White potvrdil, že organizace pracuje na okamžité odvetě mezi novým šampionem pérové váhy Alexandrem VolkanovskimMaxem Hollowayem.

“Chtěl bych vidět odvetu s Hollowayem. Pracujeme na tom.”

Zajímavé je, že po vítězství v titulovém souboji na turnaji UFC 245 si Volkanovski nemyslel, že by si Holloway zasloužil odvetu. Tehdy řekl:

“Když jsem si ten zápas pustil ještě jednou, zjistil jsem, že nevyhrál ani v jednom kole. Spolu s trenéry jsme si bezprostředně po utkání mysleli, že mu můžeme hned dát šanci na odvetu, ale když jsme ten zápas viděli s odstupem několika dní, uvědomili jsme si, že není šance na okamžitou odvetu. Jeho výkon nebyl prostě dost dobrý.”

Alexander Volkanovski (21-1 MMA) neprohrál od května 2013. V UFC porazil mimo jiné Chada Mendese, Jose Alda nebo Darrena Elkinse. Na zápasy se připravuje ve stejné tréninkové stáji jako Israel Adesanya nebo Dan Hooker.

Max Holloway (21-5 MMA) byl šampionem pérové váhy od turnaje UFC 212, kdy porazil Joseho Alda. Svůj titul si uhájil mimo jiné v utkáních s Brianem Ortegou nebo Frankiem Edgarem. Holloway zkoušel získat i prozatímní pás v lehké váze, ale prohrál s Dustinem Poirierem.

UFC zatím neoznámila kdy a kde se odveta Volkanovski vs. Holloway 2. uskuteční.

Zdroj:  MMA Junkie | mmafighting.com

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ