UFC Vegas 27: Ben Rothwell zničil a udusil Chrise Barnetta

V zápase, který uzavíral zahajovací kartu turnaje UFC Fight Night v Las Vegas, porazil Ben Rothwell debutujícího Chrise Barnetta submisí ve druhém kole.

Zdroj: UFC

Barnett v úvodu souboje počastoval soupeře několika tvrdými low kicky. Debutant měl nad svým soupeřem převahu v rychlosti. Rothwellovi se však podařilo Barnetta zasáhnout několika direkty a tvrdým kopem na tělo.

Po sérii dalších výměn, během kterých se oba navzájem počastovali dobrými údery, se Rothwellovi podařil poraz. Dostal se Barnettovi na záda a pokoušel se o škrcení. Soupeř se ubránil a zápas se vrátil do postoje, kde následovalo několik tvrdých výměn.

Od začátku druhého kola Rothwell začal vytvářet na svého soupeře systematický tlak, který vedl k tomu, že Barnett chvílemi před Rothwellem chaoticky utíkal. Sice se mu také podařilo několikrát Rothwella zasáhnout, tyto údery však “Big Ben” jakoby ani necítil. Byl to naopak Rothwell, kdo našel účinnou zbraň v podobě tvrdých zvedáků, kterými zasypával Barnetta.

Nakonec Rothwell tak demoloval soupeře, že tomu nezbývalo nic jiného, než se pokusit o poraz. A na to Rothwell čekal. Uskočil, uchopil hlavu soupeře a škrcením jej donutil odklepat.

Zdroj: UFC | Twitter UFC_Obsessed

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA