DomůUFCUFC Vegas 27: Ben Rothwell zničil a udusil Chrise Barnetta

UFC Vegas 27: Ben Rothwell zničil a udusil Chrise Barnetta

V zápase, který uzavíral zahajovací kartu turnaje UFC Fight Night v Las Vegas, porazil Ben Rothwell debutujícího Chrise Barnetta submisí ve druhém kole.

Zdroj: UFC

Barnett v úvodu souboje počastoval soupeře několika tvrdými low kicky. Debutant měl nad svým soupeřem převahu v rychlosti. Rothwellovi se však podařilo Barnetta zasáhnout několika direkty a tvrdým kopem na tělo.

Po sérii dalších výměn, během kterých se oba navzájem počastovali dobrými údery, se Rothwellovi podařil poraz. Dostal se Barnettovi na záda a pokoušel se o škrcení. Soupeř se ubránil a zápas se vrátil do postoje, kde následovalo několik tvrdých výměn.

Od začátku druhého kola Rothwell začal vytvářet na svého soupeře systematický tlak, který vedl k tomu, že Barnett chvílemi před Rothwellem chaoticky utíkal. Sice se mu také podařilo několikrát Rothwella zasáhnout, tyto údery však “Big Ben” jakoby ani necítil. Byl to naopak Rothwell, kdo našel účinnou zbraň v podobě tvrdých zvedáků, kterými zasypával Barnetta.

Nakonec Rothwell tak demoloval soupeře, že tomu nezbývalo nic jiného, než se pokusit o poraz. A na to Rothwell čekal. Uskočil, uchopil hlavu soupeře a škrcením jej donutil odklepat.

Zdroj: UFC | Twitter UFC_Obsessed

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ