DomůUFCUFC Vegas 71: Staredowny. Mezi Yanem a Dvalishvilim to pořádně jiskřilo!

UFC Vegas 71: Staredowny. Mezi Yanem a Dvalishvilim to pořádně jiskřilo!

Na včerejších staredownech před turnajem UFC Vegas 71 to pěkně vřelo. Bývalý šampion bantamové váhy Petr Yan totiž neudržel nervy na uzdě.

Petr Yan se dnes na turnaji UFC Vegas 71 utká s Merabem Dvalishvilim. Půjde o hlavní zápas galavečera a diváci se mohou těšit na pořádnou válku. Můžeme tak usuzovat podle toho, jak se oba bojovníci několik dní před zápasem navzájem napadali prostřednictvím médií a sociálních sítí.

To vše vyvrcholilo včera, kdy během posledních staredownů Yan neudržel nervy na uzdě a Gruzínce prudce odstrčil. Dvalishvili však předtím svého soupeře provokoval tím, že ho označil za kur*u.

Zbývající setkání bojovníků tváří v tvář pak proběhla bez větších peripetií.

Turnaj začíná v sobotu ve 21:00 našeho času a fanoušci jej mohou sledovat v aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní karta pak začíná o půlnoci a přenášet ji bude stanice Premier Sport. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

Kde sledovat turnaj UFC Vegas 71: Yan vs. Dvalishvili

Datum: 11. března 2023 (noc ze soboty na neděli)
Místo: The Theater at Virgin Hotels, Las Vegas, USA

Kde turnaj sledovat:

21:00 – Prelims (UFC Fight Pass)
00:00 – Main Card (Premier Sport / UFC Fight Pass)

>>Sledovat celý turnaj ZDARMA můžete také ZDE.<<

Zdroj: UFC | Twitter | YouTube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ