Uvidíme Nicka Diaze v oktagonu UFC ještě letos? Dana White: Vypadá to slibně!

Nedávno v médiích proběhly spekulace o možném návratu Nicka Diaze do klece UFC. Bratři Diazové jsou mezi fanoušky MMA velice populární a není divu, že tato informace způsobila menší poprask.

Foto: UFC

Šéf UFC Dana White byl k návratu Nicka Diaze zpočátku velice skeptický, když říkal, že už v něm nevidí ten správný zápal pro MMA. Nyní to vypadá, že White změnil názor. V rozhovoru pro portál MMA Junkie řekl, že návrat Nicka Diaze je pravděpodobnější, než se mu zdálo.

“Ano, nebyl jsem o tom přesvědčený. Nemyslel jsem si, že se to podaří. Ale teď to vypadá, že k tomu skutečně dojde. Vypadá to tak, že zápas Nicka uvidíme ještě letos. Čas ukáže.”

White není s Diazem v kontaktu. Jednají s ním matchmakeři UFC.

“Matchmakeři s ním jednají o jeho návratu, ale nevím v jakém stadiu ta jednání jsou. Vím jen, že vypadají velice slibně.”

Nick Diaz (26-9, 2 NC) se v oktagonu UFC neobjevil od zápasu s Andersonem Silvou na UFC 183, který se uskutečnil v lednu 2015. Brazilec tehdy vyhrál na body, ale výsledek zápasu byl později změněn na “No-contest”. Silva měl pozitivní test na doping a v organismu Nicka Diaze se nalezly stopy po marihuaně.

Před soubojem se Silvou, prohrál starší z bratrů Diazů dva zápasy, a to s Carlosem Conditem a Georgesem St.Pierrem. Ve své kariéře bojoval pod křídly takových organizací jako EliteXC, Strikeforce nebo PRIDE.

Podívejte se na aktuální formu Nicka Diaze:

Zdroj: Instagram Nick Diaz | MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA