DomůOktagon MMAVálka youtuberů se nekoná! Explo odstoupil ze zápasu

Válka youtuberů se nekoná! Explo odstoupil ze zápasu

Projekt československé organizace OKTAGON MMA s podtitulem Válka youtuberů je oficiálně zrušen. Jak organizace oznámila na sociální síti Instagram, důvodem je odstoupení Petera “Exploited” Altofa.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Souboj dvou populárních youtuberů, Slováka Petera Altofa a Čecha Vladimíra “Vládi” Kadlece, začal loni na jaře.

Cílem projektu organizace OKTAGON MMA bylo rozšířit povědomí o smíšených bojových uměních mezi mladými lidmi.

Zápas, na který se dvojice youtuberů připravovala pod dohledem profesionálních trenérů, se měl uskutečnit koncem roku 2020. Kvůli pandemii však musel být odložen na neurčito.

Odložení zápasu a dlouhá a náročná příprava si nakonec vybraly svou daň. Exploited ze zápasu odstupuje.

Promotér Ondřej Novotný tento scénář naznačil již v září. “Je to problém na straně Expla. Přiznávám, že je to pro nás trochu zklamání, ale chápu ho a nebudu ho kritizovat. Nikdo netušil, že přijde Covid a že to bude trvat tak dlouho.”

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ