DomůClash of the StarsVážení před Clash of the Stars 6: Klid před bouří?

Vážení před Clash of the Stars 6: Klid před bouří?

Už dnes proběhne další turnaj organizace Clash of the Stars, tentokrát s pořadovým číslem 6. Včera bylo na programu oficiální vážení, které probíhalo v přítomnosti fanoušků a zahrnovalo i otevřený trénink.

Během tréninku samotného toho nebylo moc k vidění, protože mnoho zúčastněných bojovníků odmítlo ukázat své dovednosti. Nicméně, nakonec přišly na řadu staredowny a tam už někteří z protagonistů museli jít, tak trochu, s kůží na trh.

Nejvíce pozornosti si pro sebe přivlastnil Snejks. Na oficiálním vážení se Snejks na nic neohlížel a ihned se vrhl na svého soupeře. Ochranka musela zasáhnout a oddělit oba bojovníky, ale Snejksovi to nestačilo a dokonce se pokusil o kop na hlavu svého soupeře. Během toho však podklouzl a sám skončil na zemi. Téměř s sebou stáhl promotéra Le Syho. I přesto se Snejks nadále domáhal toho, že by si dal zápas hned na místě. Musel se však zchladit a vydržet až na dnešní den. Nicméně, fanouškům dal zajímavý slib, že se pokusí zápas ukončit v prvních 30 sekundách.

Na tradičním staredownu se také střetli ICKO a Lboy, kteří se omezili pouze na strkání a klinčování. Oba totiž vědí, že hlavní bitva se odehraje až dnes, kdy se utkají v souboji bez rukavic.

Překvapivě klidným přístupem zaujal Žralok, obvykle showman, který tentokrát zvolil klidnější pózu. Uvidíme, zda mu tento přístup vydrží i v samotném zápase, kde se střetne s Rendysem.

Velké očekávání bylo i ohledně staredownu mezi Datlem a Kotlárem, jelikož to mezi nimi v poslední době docela jiskřilo. Kotlár dokonce nedorazil na předchozí tiskovou konferenci a mediální trénink. Nakonec se ale na oficiální vážení dostavil a setkání tváří v tvář proběhlo v klidu. Tomáš Le Sy později informoval, že Jarda Kotlár zaspal v hotelu.

Zápasová karta turnaje Clash of the Stars 6

Luktuma vs. Grznár – mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Dostálová vs. Zajícová – mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Kotlár vs. Datel – mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Icko vs. Lboy – mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Rendys vs. Žralok – mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Benda vs. Tišer / Maďar / Plzňako – mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Zmijozel vs. MaxGren – mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Snejks vs. Sajmonos – mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Huhu vs. Kobra – mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Satnady vs. Playstation Princess – mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Bergino vs. Riad – mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Král Pablo vs. Patrik Corleone – mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Volák vs. Podhorný – mrkni na kurzy a vsaď si na vítěze >>>

Zdroj: YouTube Clash of the Stars | MMA Shorties

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ