DomůUFCVIDEO: Jiří Procházka a Jamahall Hill při setkání tváří v tvář na...

VIDEO: Jiří Procházka a Jamahall Hill při setkání tváří v tvář na UFC 285

Během galavečera UFC 285 se v hledišti setkali šampion polotěžké váhy Jamahal Hill a bývalý držitel pásu Jiří Procházka. Během setkání bojovníci předvedli krátký staredown.

Galavečer UFC 285 se konal 4. března v T-Mobile Areně v Las Vegas. Vrcholem akce byl zápas mezi bývalým dominátorem organizace v polotěžké váze Jonem Jonesem a Cirylem Ganém.

V duelu zvítězil “Bones”, který svého soupeře porazil za necelé tři minuty a získal tak pás šampiona těžké váhy.

Na tribunách T-Mobile Areny bylo přítomno mnoho celebrit a bojovníků americké organizace. Událost sledovali také šampion UFC v polotěžké váze Jamahal Hill a Jiří Procházka, který pás šampiona držel před ním, ale uvolnil jej vinou zranění.

Bojovníci, kteří si to spolu s největší pravděpodobností ještě letos rozdají o titul, se setkali tváří v tvář v hledišti. Podívejte se na první, i když neoficiální, staredown obou bojovníků.

Zdroj: Twitter

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ