DomůVideaVIDEO: Na svůj debut bojovník MMA vzpomínat rád nebude. Odklepal už po...

VIDEO: Na svůj debut bojovník MMA vzpomínat rád nebude. Odklepal už po 23 vteřinách

Jeden ze zápasů galavečera Ares FC 13, který se konal ve Francii skončil velice rychle. Stačilo 23 vteřin, páka na ruku a byl konec.

Galavečer Ares FC 13 se konal 9. března v Paříži. Byla to už třetí akce, kterou francouzská organizace v letošním roce uspořádala.

Třetí zápas galavečera měl skutečně rychlé rozuzlení. Zápasník bantamové váhy Aboubakar Younousov (3-0), porazil svého soupeře Luka Nialla (0-1) za pouhých 23 sekund.

Francouz dostal svého soupeře na zem, kde se Angličan, který debutoval v profesionálním MMA zmohl jen na velice chabý odpor. Younousov nemeškal a ve vhodné chvíli nasadil armbar, ze kterého nebylo úniku. Niallovi nezbylo nic jiného, než odklepat.

Zdroj: Twitter

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ