DomůUFCVIDEO: Rozhodčí během UFC Vegas 66 chyboval a David Dvořák to málem...

VIDEO: Rozhodčí během UFC Vegas 66 chyboval a David Dvořák to málem odnesl knokautem

Rozhodčí udělal během zápasu na turnaji UFC Vegas 66 kritickou chybu, když zablokoval pohyb Davida Dvořáka, který se snažil vymanit z velkého tlaku, který na něj jeho soupeř vyvíjel. Tato chyba málem vedla ke knokautu.

UFC si na konci roku dává dlouhou pauzu. Organizace končí s pořádáním akcí v roce 2022 a pokračovat bude až koncem ledna příštího roku. Poslední akcí byl 17. prosince turnaj UFC Vegas 66, jehož hlavní událostí byl zápas střední váhy mezi Seanem Stricklandem a Jaredem Cannonierem.

Karta přinesla solidní podívanou. Mnoha fanouškům však unikl jeden moment, kdy se rozhodčí Keith Peterson dopustil chyby, která mohla být pro jednoho z bojovníků osudná.

K situaci došlo během zápasu mezi Manelem Kapem a Davidem Dvořákem. Ve druhém kole byl Dvořák zahnán Kapem k pletivu. Tam se snažil bránit úderům a kopům svého protivníka, ale moc se mu to nedařilo. Uvědomil si, že je ve špatné pozici, a tak se z ní pokoušel uniknout ústupem podél pletiva.

V tu chvíli však narazil do rozhodčího Keitha Petersona, což jeho únik zhatilo. Dvořák se snažil zorientovat a zůstat na nohách, ale v tu chvíli jej Kape trefil tvrdým pravým hákem.

Tato rána poslala Dvořáka k zemi, kde jej Kape zasypal salvou úderů. Díky chybě rozhodčího David Dvořák málem prohrál technickým knokautem. Naštěstí se to nestalo. David se z nepříjemné situace dostal, podařilo se mu vstát a pokračoval ve výměně úderů s Kapem.

V zápase byl k vidění také bolestivý pokus u submisi, který mohl skončit zlomením ruky Davida Dvořáka.

Manel Kape nakonec zápas vyhrál jednomyslným rozhodnutím. Kape má nyní profesionální bilanci čítající 18 výher a 6 proher. David Dvořák si připsal druhou porážku v UFC v řadě, když v březnu podlehl Matheusi Nicolauovi.

Zdroj: Calfkicker


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ