DomůUFCVIDEO: Rozhodčí během UFC Vegas 66 chyboval a David Dvořák to málem...

VIDEO: Rozhodčí během UFC Vegas 66 chyboval a David Dvořák to málem odnesl knokautem

Rozhodčí udělal během zápasu na turnaji UFC Vegas 66 kritickou chybu, když zablokoval pohyb Davida Dvořáka, který se snažil vymanit z velkého tlaku, který na něj jeho soupeř vyvíjel. Tato chyba málem vedla ke knokautu.

UFC si na konci roku dává dlouhou pauzu. Organizace končí s pořádáním akcí v roce 2022 a pokračovat bude až koncem ledna příštího roku. Poslední akcí byl 17. prosince turnaj UFC Vegas 66, jehož hlavní událostí byl zápas střední váhy mezi Seanem Stricklandem a Jaredem Cannonierem.

Karta přinesla solidní podívanou. Mnoha fanouškům však unikl jeden moment, kdy se rozhodčí Keith Peterson dopustil chyby, která mohla být pro jednoho z bojovníků osudná.

K situaci došlo během zápasu mezi Manelem Kapem a Davidem Dvořákem. Ve druhém kole byl Dvořák zahnán Kapem k pletivu. Tam se snažil bránit úderům a kopům svého protivníka, ale moc se mu to nedařilo. Uvědomil si, že je ve špatné pozici, a tak se z ní pokoušel uniknout ústupem podél pletiva.

V tu chvíli však narazil do rozhodčího Keitha Petersona, což jeho únik zhatilo. Dvořák se snažil zorientovat a zůstat na nohách, ale v tu chvíli jej Kape trefil tvrdým pravým hákem.

Tato rána poslala Dvořáka k zemi, kde jej Kape zasypal salvou úderů. Díky chybě rozhodčího David Dvořák málem prohrál technickým knokautem. Naštěstí se to nestalo. David se z nepříjemné situace dostal, podařilo se mu vstát a pokračoval ve výměně úderů s Kapem.

V zápase byl k vidění také bolestivý pokus u submisi, který mohl skončit zlomením ruky Davida Dvořáka.

Manel Kape nakonec zápas vyhrál jednomyslným rozhodnutím. Kape má nyní profesionální bilanci čítající 18 výher a 6 proher. David Dvořák si připsal druhou porážku v UFC v řadě, když v březnu podlehl Matheusi Nicolauovi.

Zdroj: Calfkicker

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ