DomůClash of the StarsVIDEO: Tohle nechceš vidět! Výkaly na tiskovce Clash Of The Stars 7

VIDEO: Tohle nechceš vidět! Výkaly na tiskovce Clash Of The Stars 7

Organizace Clash Of The Stars je známá bizarními zápasy známých influencerů, tiktokerů, handicapovaných lidí či amatérských bojovníků. Prostě všech, kdo by na sebe mohl upoutat velkou pozornost.

V pondělí 11.12. proběhla tisková konferenci, kde bylo opět velice rušno. Tentokrát dokonce tak, že se zdálo, že už je to za hranou.

Promotér Tomáš Le Sy si to ale nemyslí a po tiskové konferenci řekl, že navzdory všemu co se tam událo, je spokojen.

Během tiskovky organizace oznámila celou zápasovou kartu sedmého turnaje, kde se poprvé pod jejich křídly představí i bývalý bojovník OKTAGONU Václav „Baba Jaga“ Mikulášek.

Lístky na následující turnaj s podnázvem Seven Sins, se opět vyprodávají rekordním tempem a ta nejlepší místa už nejsou k dispozici. Co se týká návštěvnosti, určitě padne nový rekord organizace, jelikož sedmý galavečer se uskuteční ve větší hale a to v pražské Sportovní hale Fortuna již 27.1.2024.

„V hlavním zápase se podle pravidel boxu utkají majitel televize Barrandov a známý mediální magnát Jaromír Soukup a nevyzpytatelný Psychopat Bejr! Předvede Jaromír Soukup své boxerské schopnosti a zvítězí, nebo bude mít navrch zběsilá a hrubá síla Psychopata Bejra?“ láká organizace na nejbližší turnaj v Praze.

Ale vraťme se k samotné tiskové konferenci. Tentokrát to zašlo až tak daleko, že před soubojem Nikola Lauberová vs. Lady Dee došlo doslova k fekálnímu útoku. Lauberová měla z láhve, kterou si přinesla, vylít výkaly na Lady Dee. Ta se následně svlékla do spodního prádla a snažila se ze sebe exkrementy smýt.

Organizátoři museli tiskovku na zhruba půlhodinu přerušit a pódium očistit. Lady Dee se později vyjádřila, že to bylo od její soupeřky dětinské. „Možná to bylo trapné, ale já to tak neberu, prostě se stala nějaká situace. Bylo to dětinské, že se ta holka nepostavila face to face a raději hodila ho**o a ještě přede mnou utíkala,“ řekla po tiskové konferenci.

Zdroj: Clash Of The Stars | YouTube

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ