DomůCZ/SK MMAVIDEO: Zápas Losene Keita vs. Samuel Bark na turnaji OKTAGON 39

VIDEO: Zápas Losene Keita vs. Samuel Bark na turnaji OKTAGON 39

Hvězda organizace OKTAGON MMA opět zazářila celým svým leskem. Šampion lehké váhy Losene Keita zvítězil i ve svém desátém profesionálním zápase v MMA.

Na turnaji OKTAGON 39 Losene Keita debutoval v pérové váze. V německém Mnichově si to rozdal se Samuelem Barkem, kterého porazil TKO.

Švédský bojovník si do debutu v OKTAGONU přinesl skvělou bilanci 8-1, ale proti Keitovi na další vítězství nedosáhl. V úvodu zápasu ještě těžil z dobrých kopů, ale následně už převážně inkasoval.

Souboj byl ukončený ve třetím kole. Keita si vylepšil svou bilanci na 10-0, přičemž hned šest zápasů dokázal ukončit před časovým limitem.

Keita pak v pozápasovém rozhovoru vyzval šampióna pérové váhy Mateho Sanikidzeho.

Zdroj: YouTube OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ