DomůUFCWeili Zhang chce druhý pás UFC. Má spadeno na Valentinu Shevchenko

Weili Zhang chce druhý pás UFC. Má spadeno na Valentinu Shevchenko

Weili Zhang chce další titul v UFC! Šampionka slámové váhy si dělá zálusk na mistrovský pás v muší váze.

Embed from Getty Images

Číňanka na turnaji UFC 248 úspěšně ubránila svůj titul šampionky v zápase proti Joanně Jedrzejczyk. Souboj s Polkou byl mnohými označen jako nejlepší zápas v historii ženského MMA.

Weili Zhang ovšem nemá v úmyslu usnout na vavřínech. Nyní si stanovila další cíl. Chce připravit Valentinu Shevchenko o titul šampionky muší váhy.

“Pokud to bude jen trochu možné, chci vyzvat Valentinu Shevchenko a bojovat o titul v další váhové divizi.”

Od doby, kdy Valentina Shevchenko přešla do muší váhy, drží šňůru pěti vítězných zápasů v řadě. Porazila mimo jiné Joannu Jedrzejczyk a Katlyn Chookagian.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ