Whittaker se soustředí jen na zápas s Cannonierem. Na odvetu s Adesanyou nemyslí

Ve druhém zápase večera turnaje UFC 254, který se uskuteční už tuto sobotu v Abú Dhabí, dojde k souboji mezi předními bojovníky střední váhy Robertem Whittakerem a Jaredem Cannonierem.

Embed from Getty Images

Je velmi pravděpodobné, že vítěz tohoto zápasu získá právo vyzvat šampiona Israela Adesanyu v následujícím souboji o titul.

Robert Whittaker během rozhovoru s novináři řekl, že se teď koncentruje pouze na svůj nadcházející zápas a nad případnou odvetou proti Adesanyovi nyní vůbec nepřemýšlí.

“Soustředím se výhradně na svůj zápas s Jaredem a o tom, jaký bude další Adesanyův tah vůbec nepřemýšlím. Může bojovat s kým chce. Nezajímá mě to. Já chci jediné – vejít do oktagonu, vydat tam ze sebe všechno, vrátit se domů a těšit se na Vánoce.”

Whittaker také zmínil, že si je vědom, jak těžký zápas jej čeká, ale zároveň si maximálně věří.

“Jared je pro mě nyní největší hrozbou, protože s ním musím bojovat. Už jsem ve své kariéře absolvoval těžké souboje a to samé očekávám i teď. Má na to, aby mě porazil, ale nemyslím si, že to tak dopadne.”

Jsem připravený na vše. Myslím si, že jej můžu knokautovat. Jsem připravený udělat v tom zápase cokoli a mám na to 15 minut. Už se nemůžu dočkat.”

Zdroj: MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA