DomůUFCWhittaker se soustředí jen na zápas s Cannonierem. Na odvetu s Adesanyou...

Whittaker se soustředí jen na zápas s Cannonierem. Na odvetu s Adesanyou nemyslí

Ve druhém zápase večera turnaje UFC 254, který se uskuteční už tuto sobotu v Abú Dhabí, dojde k souboji mezi předními bojovníky střední váhy Robertem Whittakerem a Jaredem Cannonierem.

Embed from Getty Images

Je velmi pravděpodobné, že vítěz tohoto zápasu získá právo vyzvat šampiona Israela Adesanyu v následujícím souboji o titul.

Robert Whittaker během rozhovoru s novináři řekl, že se teď koncentruje pouze na svůj nadcházející zápas a nad případnou odvetou proti Adesanyovi nyní vůbec nepřemýšlí.

“Soustředím se výhradně na svůj zápas s Jaredem a o tom, jaký bude další Adesanyův tah vůbec nepřemýšlím. Může bojovat s kým chce. Nezajímá mě to. Já chci jediné – vejít do oktagonu, vydat tam ze sebe všechno, vrátit se domů a těšit se na Vánoce.”

Whittaker také zmínil, že si je vědom, jak těžký zápas jej čeká, ale zároveň si maximálně věří.

“Jared je pro mě nyní největší hrozbou, protože s ním musím bojovat. Už jsem ve své kariéře absolvoval těžké souboje a to samé očekávám i teď. Má na to, aby mě porazil, ale nemyslím si, že to tak dopadne.”

Jsem připravený na vše. Myslím si, že jej můžu knokautovat. Jsem připravený udělat v tom zápase cokoli a mám na to 15 minut. Už se nemůžu dočkat.”

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ