DomůCZ/SK MMAZdeněk Polívka: V zápase proti Lohorému jsem si moc připustil důležitost zápasu...

Zdeněk Polívka: V zápase proti Lohorému jsem si moc připustil důležitost zápasu a zamrzl jsem

Na nedávném turnaji OKTAGON 31 jsme mohli vidět i duel dvou elitních středních vah organizace. Souboj ambiciózního Zdeňka Polívky s Alexem Lohorém strhával velkou pozornost a jeho vítěz se mohl stát dalším titulovým vyzyvatelem.

Střetnutí však pro českého borce nedopadlo vůbec dle jeho představ, když prohrál hned v prvním kole via TKO. Lohoré naopak předvedl zajímavý výkon a jednoznačně si řekl o větší pozornost.

S odstupem času se nyní Zdeněk Polívka vyjádřil, jak tento prohraný duel vidí.

“V sobotu jsem se vzbudil a cítil jsem se ospale. V šatně jsem se nemohl vůbec rozhýbat, ale doufal jsem, že se to zlepší při nástupu, či v zápase. Bohužel ani jedno se nestalo… Nechytl jsem se, nic mi v zápase nevyšlo, zkrátka jsem zamrznul. Pravděpodobně jsem si moc připouštěl fakt, že když vyhraju, tak půjdu o titul a myslel moc na to, co bude po zápase, než abych řešil, co je teď. Nic však nekončí, příště tuto chybu znovu neudělám!“ prohlásil stále ambiciózní Polívka v rozhovoru.

Celý rozhovor si můžete pustit zde:

Zdroj: YouTube EMEMEJMEMES

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ