DomůUFCZlomený nos a rozkopaná žebra - tak dopadl Dominick Reyes po setkání...

Zlomený nos a rozkopaná žebra – tak dopadl Dominick Reyes po setkání s “Legendární polskou silou”

Dominicka Reyese s největší pravděpodobností čeká dlouhá zdravotní pauza. Reyes si totiž z prohraného zápasu s Janem Blachowiczem odnesl poměrně vážná zranění.

Embed from Getty Images

Tak to končí po setkání s “Legendární polskou silou”. V průběhu zápasu Blachowicz našel zalíbení v kopech pod pravý loket svého soupeře. Kopal nebývale přesně a tvrdě a jeho taktika slavila úspěch. Reyes kopy cítil a to docela hodně. Už během prvního kola si na Reysových žebrech objevila viditelná podlitina.

Ve druhém kole, nedlouho před akcí, která vedla k ukončení zápasu, Blachowicz zamířil pěstí přesně na obličej Reyese. Následky, které tento tvrdý úder způsobil, ihned upoutaly pozornost všech diváků. Američanův nos se dostal do nepřirozené polohy. Bylo jasné, že je zlomený.

Dominick Reyes byl v očích bookmakerů, před zápasem s “Těšínským princem”, obrovským favoritem. Američan ve svém předchozím souboji svedl více než vyrovnanou partii s Jonem Jonesem, dlouholetým vládcem polotěžké váhy UFC. Reyes prohrál na body, ale verdikt sudích vyvolal velké emoce. Podle mnohých odborníků byl Reyes v zápase s Jonesem lepší a měl vyhrát.

Zdroj: Twitter Suzanne Davis | Twitter Caposa


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ