DomůUFCZlomený nos a rozkopaná žebra - tak dopadl Dominick Reyes po setkání...

Zlomený nos a rozkopaná žebra – tak dopadl Dominick Reyes po setkání s “Legendární polskou silou”

Dominicka Reyese s největší pravděpodobností čeká dlouhá zdravotní pauza. Reyes si totiž z prohraného zápasu s Janem Blachowiczem odnesl poměrně vážná zranění.

Embed from Getty Images

Tak to končí po setkání s “Legendární polskou silou”. V průběhu zápasu Blachowicz našel zalíbení v kopech pod pravý loket svého soupeře. Kopal nebývale přesně a tvrdě a jeho taktika slavila úspěch. Reyes kopy cítil a to docela hodně. Už během prvního kola si na Reysových žebrech objevila viditelná podlitina.

Ve druhém kole, nedlouho před akcí, která vedla k ukončení zápasu, Blachowicz zamířil pěstí přesně na obličej Reyese. Následky, které tento tvrdý úder způsobil, ihned upoutaly pozornost všech diváků. Američanův nos se dostal do nepřirozené polohy. Bylo jasné, že je zlomený.

Dominick Reyes byl v očích bookmakerů, před zápasem s “Těšínským princem”, obrovským favoritem. Američan ve svém předchozím souboji svedl více než vyrovnanou partii s Jonem Jonesem, dlouholetým vládcem polotěžké váhy UFC. Reyes prohrál na body, ale verdikt sudích vyvolal velké emoce. Podle mnohých odborníků byl Reyes v zápase s Jonesem lepší a měl vyhrát.

Zdroj: Twitter Suzanne Davis | Twitter Caposa

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ