DomůUFCZměny v P4P rankingu UFC - muži a ženy budou hodnoceni samostatně

Změny v P4P rankingu UFC – muži a ženy budou hodnoceni samostatně


Organizace UFC se údajně rozhodla zavést změny v klasifikaci zápasníků v žebříčku P4P. Nově budou muži i ženy hodnoceni samostatně.

Embed from Getty Images

Dosud se P4P ranking UFC sestavoval nejen jako žebříček nejlepších bojovníků bez rozdílu vah, ale také bez rozdílu pohlaví. Ale podle sportovního novináře Bruna Massamiho se UFC rozhodlo udělat změnu. Rozdělí ranking P4P na mužský a ženský žebříček.

V současném žebříčku P4P je na prvním místě Jon Jones a je nepravděpodobné, že se to po rozdělení změní. V žebříčku žen by se na prvním místě měla objevit pravděpodobně Amanda Nunes, která je v současném (společném) žebříčku nejvýše hodnocenou ženou (5.). Druhé místo by zřejmě obsadila Valentina Shevchenko (12.). Žebříček by pak zřejmě doplnily zápasnice jako Joanna Jedrzejczyk, Rose Namajunas, Weili Zhang, Jessica Andrade a další.

Zdroj:  Twitter Bruno Massami

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ