Jíra odešel z Clashe a hned jedná s Vémolou i Véghem. Obě legendy chce stáhnout do své nové organizace
Jakub Jíra po odchodu z Clashe rozjíždí vlastní projekt G MMA a tvrdí, že jedná s Karlosem Vémolou i Attilou Véghem. Hotovo zatím není, ale samotná jména okamžitě zvedají pozornost.
Obsah článku
Karlos Vémola a Attila Végh patřili roky k hlavním tvářím Oktagonu. Teď se jejich jména objevují u projektu, který míří úplně jinam než klasické sportovní MMA. G MMA chce stavět hlavně na zábavě, bizarních zápasech a známých tvářích.
Jíra mluví o jednání
Jakub Jíra po odchodu z Clashe rychle představil vlastní organizaci G MMA. A už před prvním velkým turnajem se snaží ukázat, že nechce být jen menším pokračováním podobného formátu.
Na Instagramu uvedl, že jeho tým chce s Karlosem Vémolou spolupracovat a že zájem má být na obou stranách. Zároveň dodal, že probíhají jednání také s Attilou Véghem.
Dohoda ještě není hotová
Jíra mluví opatrně. Podle jeho slov je potřeba najít podmínky, které budou dávat smysl všem stranám. U Vémoly ale naznačil, že šance na dohodu existuje.
Důležité je, že zatím není jasné, v jaké roli by se Vémola nebo Végh v G MMA případně objevili. Nemusí jít o zápas. Ve hře může být moderování, účast na akci, propagace nebo jiný typ spolupráce.
Pro G MMA by i tak šlo o silný tah. Vémola s Véghem mají za sebou rivalitu, kterou sledovali i lidé mimo tvrdé jádro MMA fanoušků. Pokud se Jírovi podaří dotáhnout alespoň jednoho z nich, nová organizace dostane pozornost ještě předtím, než skutečně ukáže první velké zápasy.





