DomůUFCUFC 264: Tvrdá pravačka a Dricus Du Plessis knokautuje Trevina Gilese

UFC 264: Tvrdá pravačka a Dricus Du Plessis knokautuje Trevina Gilese

Bývalý šampion KSW Dricus Du Plessis knokautoval Trevina Gilese ve druhém kole a připsal si tak na své konto druhou výhru ve druhém zápase pod hlavičkou největší světové organizace MMA.

Zdroj: UFC

Du Plessis zahájil zápas kopem na tělo Gilese. Jihoafrický bojovník několikrát zaútočil low kicky. V první fázi zápasu byl aktivnější Dricus. Giles měl ruce často hodně dole, zatímco Du Plessis se důsledně kryl. Oba bojovníci měli během výměn v postoji dobré momenty. Dvě minuty před koncem kola se Dricus pokusil o takedown. Podařilo se mu přenést akci na zem, ale při pokusu přitlačit soupeře na záda ztratil pozici a Trevin se dostal zpět na nohy. Du Plessis se snažil o páku na ruku z klinče, který skončil opět na zemi. Du Plessis kontroloval soupeře shora a definitivně si tak připsal první kolo pro sebe.

Ve druhém kole bývalý bojovník KSW začal velice často kopat. Giles odpověděl úderem na tělo a kolenem, načež se Dricus neúspěšně pokusil o takedown. Trevin zasadil soupeři několik dobrých úderů a natlačil jej k pletivu. V té chvíli se zdálo, že se Du Plessis dostal do hluboké defenzivy. Jihoafričan však odpověděl skvělým protiúderem pravačkou, po kterém Giles padl na zem. Následovalo několika dalších úderů a rozhodčí zápas ukončil.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ