DomůUFCUFC 264: Tvrdá pravačka a Dricus Du Plessis knokautuje Trevina Gilese

UFC 264: Tvrdá pravačka a Dricus Du Plessis knokautuje Trevina Gilese

Bývalý šampion KSW Dricus Du Plessis knokautoval Trevina Gilese ve druhém kole a připsal si tak na své konto druhou výhru ve druhém zápase pod hlavičkou největší světové organizace MMA.

Zdroj: UFC

Du Plessis zahájil zápas kopem na tělo Gilese. Jihoafrický bojovník několikrát zaútočil low kicky. V první fázi zápasu byl aktivnější Dricus. Giles měl ruce často hodně dole, zatímco Du Plessis se důsledně kryl. Oba bojovníci měli během výměn v postoji dobré momenty. Dvě minuty před koncem kola se Dricus pokusil o takedown. Podařilo se mu přenést akci na zem, ale při pokusu přitlačit soupeře na záda ztratil pozici a Trevin se dostal zpět na nohy. Du Plessis se snažil o páku na ruku z klinče, který skončil opět na zemi. Du Plessis kontroloval soupeře shora a definitivně si tak připsal první kolo pro sebe.

Ve druhém kole bývalý bojovník KSW začal velice často kopat. Giles odpověděl úderem na tělo a kolenem, načež se Dricus neúspěšně pokusil o takedown. Trevin zasadil soupeři několik dobrých úderů a natlačil jej k pletivu. V té chvíli se zdálo, že se Du Plessis dostal do hluboké defenzivy. Jihoafričan však odpověděl skvělým protiúderem pravačkou, po kterém Giles padl na zem. Následovalo několika dalších úderů a rozhodčí zápas ukončil.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ